1994 yılında nikah masasına oturan ve daima mutluluklarıyla bilinen ünlü çift Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan pazartesi günü boşandı.  

Arzum Onan'la el ele boşanan Mehmet Aslantuğ'dan bomba paylaşım! Peş peşe itiraflar...

El ele Beykoz Adliyesi'ne gelen ikili tek celsede 27 yıllık evliliklerini bitirdi. Aslantuğ ise boşandıktan sonra sosyal medya hesabından yayınladığı paylaşımı dakikalar içinde sildi.  

Instagram hesabından eski eşi ve oğluyla yıllar önce çektirdikleri bir pozu paylaşan Mehmet Aslantuğ, evliliklerinde 1 yıldır sorun olduğunu ve 6 ay önce evleri ayırdıklarını itiraf etti. Oyuncu, kısa sürede sildiği paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Bu mesaj gönül verenlere/gönül koyanlara borcumdur, kiralık gönülleri hiç ilgilendirmez. Eylül çocuğuyum ben; ama, mayısın cilveleriyle karşılaştım daha çok! Mesela... Bu güzel kadını bir mayıs sabahı tanıdım. (4 Mayıs 1994) Duygusal göçünü başlatalı kabaca bir yıl oldu. Ve o göçte de 'mayısın' parmağı var mı gerçekten bilmiyorum. Son altı aydır ev olarak da ayrıyız. Zaman dönüp dolaştı, ayrılığın mahkeme kararı da yine bir mayıs sabahına denk düştü."

Genç kız, AK Parti seçmenleriyle dolu tramvayda hüngür hüngür ağladı Genç kız, AK Parti seçmenleriyle dolu tramvayda hüngür hüngür ağladı

Arzum Onan'la el ele boşanan Mehmet Aslantuğ'dan bomba paylaşım! Peş peşe itiraflar...

Ünlü oyuncu, paylaşımını "Neyse... Ayın günahını daha fazla almak istemem; zira 19 Mayıs'ın silinmez mirası mühürlüdür gönlümde. Bu vesileyle aktarmak istediğim, yine kaptandan ziyade 'bir abi' tavsiyesi olarak şudur: Aşk, arkanızı kollarken el ele tutuşmak kolaydır. Aşka tutulmadan atıp tutmak da... Onu kaybettiğiniz zaman da el vermeyi deneyin. O ezici duyguda bile 'el ele' olmayı yani. Omuz atmak yerine, omuz vermeyi... Yer çekiminin kalktığını hissedeceksiniz! Dilerim kimse yaşamak zorunda kalmaz." sözleriyle noktaladı. 

Arzum Onan'la el ele boşanan Mehmet Aslantuğ'dan bomba paylaşım! Peş peşe itiraflar...

Mehmet Aslantuğ'un paylaşımı neden sildiği ise henüz bilinmiyor.

Editör: Gülşah Acun