Fatih Tezcan yaptığı bir yayında yayınladığı videolarda yer verdiği iddialar ile Türkiye’nin gündemine oturan Sedat Peker hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“Sedat Peker daha hiçbir şey konuşmadı” diyen Tezcan, yayında, “Devletin içerisinde birileri Fatih Tezcan’ı ortadan kaldıracağız diye karar almışlar” ifadelerini kullandı.

Yandaş Fatih Tezcan fena bombaladı! 'Rakamlar çok komik!'

Tezcan şunları söyledi:

5 yaşındaki Zeynep'in kahreden ölümü...15 gün sonra ölümüne neden olan sürücüye tahliye! 5 yaşındaki Zeynep'in kahreden ölümü...15 gün sonra ölümüne neden olan sürücüye tahliye!

“Veyis Ateş, SBK ile görüşmüş de para istemiş. Ya siz deli misiniz? Buzdağının görünen kısmı konuşuluyor. Bildiğim bir şey var rakamlar çok komik. 10 milyon falan ben niye kaçtım sanıyorsunuz? Yukarıda boran koptuğunu gördüm, dedim ki tam siper yat. Çünkü bu kadar lağım bir gün patlarsa… Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz. Sedat Peker konuşuyor ya hiçbir şey konuşmadı. Bugün ayın 22’si bunu tutun. Fatih Tezcan demişti diyeceksiniz. Ben hiçbir şey patlatmam.”

“ÇOK ÜZÜLECEĞİNİZ HABERLER ALACAKSINIZ”

"Çok üzüleceğiniz haberler alacaksınız dik durun. Çok ağlayacaksınız yani. Şeyi unutmayın, dava kişilerle kaim değildir. Onu unutmazsanız eğer az üzüleceksiniz. Ama çok ciğerinizi yaralayacak haberler alacaksınız."