Yılmaz Özdil ile kavga eden Uğur Dündar'ın durumu kötüleşti

TELE 1 ekranlarında Yılmaz Özdil'in Twitter'dan dile getirdiği Sezgin Baran Korkmaz'ın parasıyla ARTI 1 kanalını kurduğu iddiasına tepki gösteren Uğur Dündar'ın rahatsızlandığı öğrenildi.

Yılmaz Özdil ile kavga eden Uğur Dündar'ın durumu kötüleşti

Gazeteci Uğur Dündar, Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in Sezgin Baran Korkmaz ve ARTI 1 TV bağlantısıyla ilgili imalı tweet atmasından sonra dün akşam TELE 1 canlı yayında adeta çılgına döndü. Özdil'e "Cenazeme gelme. Ayıp değil mi utan. Yerin dibine gir, karşıma çıkarsan çok fena yaparım" ifadelerini kullanan Dündar'ın bugün rahatsızlandığı öğrenildi.

Sözcü gazetesi yazarları Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar arasında yaşanan gerginlik, dün geceye damga vurdu. Yılmaz Özdil'in Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili attığı Artı Bir TV imalı tweet, usta gazeteci Uğur Dündar'ı çıldırtmıştı.

YILMAZ ÖZDİL'İN İDDİASINA ATEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ

Özdil'in "Dürüst ve güvenilir (!) araştırmacı gazetecilerin SBK (Sezgin Baran Korkmaz) aşına su katmak istemem ama, SBK'nın kafakola aldığı gazetecilerin listesi ABD'de açılan davanın iddianamesinde yazıyor... Kimlere televizyon kanalı kurdurdukları bile orada yazıyor!" ifadelerine çok sert tepki gösteren Uğur Dündar, "Cenazeme dahi gelme. Ayıp değil mi utan. Yerin dibine gir, karşıma çıkarsan çok fena yaparım" demişti.

yılmaz özdil uğur dündar haber

RAHATSIZLANDIĞI İÇİN PROGRAMA KATILMAYACAK

Gükan Hacır, Twitter'dan yaptığı açıklamada, KRT'de yayınlanan Şimdiki Zaman programına Uğur Dündar'ın rahatsızlandığından dolayı katılamayacağını açıkladı.

uğur dündar twitter

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2021, 19:06

Mehmet Aksel


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER