Tuğçe Kazaz'ın Ekrem İmamoğlu'nu kızdıracak paylaşımı

Son dönemlerde sık sık Ekrem İmamoğlu'nu eleştiren Tuğçe Kazaz, Ekrem İmamoğlu'nun Anıtkabir'i ziyareti sonrası yine gündem olacak ve İmamoğlu'nu kızdıracak eleştirilerde bulundu.

Tuğçe Kazaz'ın Ekrem İmamoğlu'nu kızdıracak paylaşımı

Son dönemlerde sık sık Ekrem İmamoğlu'nu eleştiren Tuğçe Kazaz, Ekrem İmamoğlu'nun Anıtkabir'i ziyareti sonrası yine gündem olacak ve İmamoğlu'nu kızdıracak eleştirilerde bulundu.

Tuğçe Kazaz'ın Twitter üzerinden S-400 üzerinden yaptığı paylaşım takipçilerinin tepkisine neden oldu.

Tuğçe Kazaz'ın paylaşımı şöyle:

Tepkiler hızla gelmeye başladı. İşte o tepkilerin bazıları:

Ekrem İmamoğlu'na daha önce de eleştiriler yönelten Tuğçe Kazaz, İmamoğlu'nun başkanlığının uzun soluklu olmayacağını iddia etmişti. Tuğçe Kazaz'ın bu paylaşımlarına gün geçtikçe tepkile çığ gibi büyüyor.

Ne olmuştu?

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart'ta seçildikten sonra yaptığı gibi bir kez daha Anıtkabir'i ziyaret etmişti. Ziyareti İBB Meclis üyeleriyle birlikte gerçekleştiren İmamoğlu, burada Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalamıştı.

Tuğçe Kazaz kimdir?

Tuğçe Kazaz Türk manken. Miss Turkey 2001 birincisidir. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde öğrenim gördü. 2001 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında birincilik elde etti.

Tuğçe Kazaz, 8 Eylül'de Porto Germeno'daki Ayios Nikolaos Kilisesi'nde vaftiz olarak Maria Seitaridis ismini aldı ve Ortodoks oldu. 24 Eylül 2005 tarihinde yunan oyuncu George Seitaridis ile Atina'da Aya Nikola Kilisesi'nde sade bir törenle evlendi, Yunanistan’a yerleşen Tuğçe Kazaz, üç yıl süren bir evliliğin ardından boşanarak Türkiye’ye döndü ve tekrar Müslüman olduğunu belirtti. Tuğçe Kazaz, tekrar Müslüman olduktan sonra gece hayatını, alkolü ve sigarayı bırakma kararı aldı.

Tuğçe Kazaz bir dönemin en cesur modellerinden biriydi. Amerika’da ve Paris’te modellik yapan az sayıdaki modelden biri olarak ani bir kararla podyumu bıraktı. En son bir tesettür defilesine çıkan Tuğçe Kazaz, bundan böyle işinde ya da özel hayatında dekolte giymeyeceğini açıkladı. Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte rol aldığı Uzun Hikaye filminin ardından Tuğçe Kazaz, Hazal Kaya ile birlikte Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde rol almıştır.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER