Tartıştığı kişilerin yanındaki yavru köpeği bıçakla öldürdü

Sokakta bilinmeyen bir nedenle tartıştığı gençlerin yanındaki 6 aylık köpeği bıçakla öldüren adam gözaltına alındı. Köpeğin sahibini, arkadaşları teselli etti.

Tartıştığı kişilerin yanındaki yavru köpeği bıçakla öldürdü

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bir kişi, tartıştığı gençlerin yanında bulunan köpeği bıçaklayarak öldürdü. Olay sonrası kaçan şahıs, polis ekiplerince gözaltına alındı.

Tartışma kavgaya dönüştü

İddiaya göre 57 yaşındaki Harun S. adlı şahıs, sokakta ellerinde 6 aylık bir köpek yavrusu ile dolaşan 17 yaşındaki Gökhan Y. ve arkadaşlarıyla tartışma yaşadı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrası Harun S., yanında taşıdığı bıçakla gençlerin üzerine yürüdükten sonra yanlarında gezdirdikleri 6 aylık köpeği bıçakladı.

Yaralanan köpeğini veterinere götürdü

Köpeğin kanlar içinde yerde kaldığı gören Gökhan Y. ve arkadaşları, yaralı köpeği kucaklayarak Hacı Halil Mahallesi Kızılay Caddesi üzerinde bulunan bir veterinere götürdü. Burada tedavi altına alınan köpek, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Saldırgan şahıs gözaltına alındı

Olaydan ardından şikayetçi olan gençlerin tarifi üzerine harekete geçen polis ekipleri, saldırgan Harun S.'yi gözaltına aldı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 03:50

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER