Sedat Peker bilmecesi: Yakalandı mı?

Uzun süredir sosyal medya paylaşımları yapmayan Sedat Peker'in yakalandığı iddia edilmişti. Halk tv, Peker'in avukatlarının konuyla ilgili açıklama yaptığını öne sürdü...

Sedat Peker bilmecesi: Yakalandı mı?

Uzun süredir Pazar sabahları yayınladığı videolardaki iddiaları ile gündemin baş köşesine yerleşen organize suç örgütü lideri Sedat Peker, iki gün boyunca sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmadı.

Peker'in sosyal medyadaki sessizliği kullanıcılar arasında "Yakalandı mı?" sorusunu gündeme getirdi. Çok sayıda kişi Peker'in yakalanmış olabileceğini, bu yüzden paylaşım yapamıyor olabileceğini yazdı.

MİT VE SAT OPERASYONU

Sosyal medyadaki bazı iddialara göre de Peker’in, MİT destekli SAT askeri operasyonu ile Birleşik Arap Emirlikleri’nde kaldığı evde yakalandığı dile getiriliyor. Operasyonun da Katar üzerinden İHA desteğiyle gerçekleştirildiği iddia edildi. 

SEDAT PEKER

AVUKATLARI YALANLADI

BirGün'de yer alan habere göre, Peker'in avukatları ise iddiayı yalanladı. Halk TV'de Özlem Gürses, Peker'in avukatları ile haber merkezinin görüştüğünü, avukatların yakalanma durumu olmadığını ifade ettiklerini belirtti.

Peker, bir ayı aşkın süredir paylaştığı ve milyonlarca izlenen videolarda, çeşitli siyasetçi, iş insanı, eski güvenlik görevlileri ve gazetecilerle ilgili iddialarda bulunuyor.

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER