Sancaktepe'de korkunç cinayet

Oğluyla beraber yaşayan kadından bir süre haber alamayan komşuları durumu polise bildirdi. Adrese gelen ekipler evde kadının cansız bedenini buldu.

Sancaktepe'de korkunç cinayet

Sancaktepe ilçesine bağlı Kemal Türker Mahallesi'nde komşular bir süredir haber alamadıkları komşusu için endişelenerek durumu polise bildirdi. Ekipler kısa süre içinde kadının yaşadığı binaya gelerek giriş katındaki daireye girdi. İçeride kadının cansız bedeni bulundu.

Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler daireye girişlere izin vermezken evde ve çevresinde uzun süre çalışmalar yapıldı.

Cinayet iddiaları kan dondurdu

Yaklaşık altı aydır Sancaktepe’deki dairede oğluyla birlikte yaşayan talihsiz kadın, çevredeki vatandaşların iddiasına göre madde bağımlısı olan oğluyla sürekli tartışma yaşıyordu. Komşuların iddiasına göre son olarak yaşanan tartışma sonrası Naciye Torunoğlu’nun oğlu evden çıktı ve bir daha dönmedi. Polis ekipleri Torunoğlu’nun kim tarafından öldürüldüğünü bulmak için soruşturma başlatırken çevredeki vatandaşların iddiasına göre 57 yaşındaki kadın başına aldığı sert darbe sonucu yaşamını yitirdi.

Bir çocuk daha yetim kaldı

Talihsiz kadının oğlu tarafından öldürüldüğünü iddia eden çevredeki vatandaşlar Torunoğlu’nun cenazesinin cenaze arabasında bırakıldığı sırada acılı aileye yardım etti. 57 yaşındaki Torunoğlu’nun kızı, annesinin cansız bedeninin bulunduğu tabuta sarılarak ‘Anne’ diyerek haykırması yürekleri dağlarken Torunoğlu’nun yaşlı annesi oturduğu sandalyede güçlükle durabildi. 57 yaşındaki Torunoğlu’nun cenazesi Kartal Doktor Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Ecem Köksal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER