Halk TV'de sürpriz ayrılık

Kısa süre önce Halk TV'de programa başlayan televizyon basınının tanınan ismi, sürpriz bir kararla yolların ayrıldığını duyurdu.

Halk TV'de sürpriz ayrılık

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu söyleşisi sonrası Rus haber ajansı Sputnik ve RS FM'deki programları sonlandırılan gazeteci Yavuz Oğhan'ın Halk TV ile de yolları ayrıldı. Oğhan, kişisel sosyal medya hesabından, programın neden yapılmadığını soran bir izleyicisine verdiği yanıtta, "Maalesef Halk TV macerası kısa sürdü" dedi.

Davutoğlu programı sonrası yollar ayrılmıştı

Yavuz Oğhan, İsmail Saymaz ve Akif Beki ile birlikte Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Bidebunudinle adlı Youtube kanalından bir program yapmıştı. Bu yayın sonrasında RS FM'de Söylemesi Bizden adlı programın sunuculuğunu yapan Oğhan'ın bu programı sonlandırılmıştı. Gerekçe olarak da Davutoğlu ile mülakat yapması gösterilmişti.

"Türkiye'de hiçbir iyi iş cezasız kalmaz"

Gazeteci Yavuz Oğhan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Türkiye'de hiçbir iyi iş cezasız kalmaz, dün Davutoğlu ile mülakat yaptık bugün programlarımız bitti, üstelik yayını kendi Youtube kanalımızdan yaptığımız halde, #bidebunudinle ile Akif Beki ve İsmail Saymaz'la yaptığımız #söylemesibizden artık RS FM'de değil" ifadelerini kullanmıştı.

Yavuz Oğhan

Sputnik'ten sonra Halk TV ile anlaşmıştı

Oğhan daha sonra Halk TV ile anlaşmıştı. Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Serhan Asker, Twitter'dan yaptığı açıklamada, Yavuz Oğhan'ın Halk TV'ye katıldığını açıklamıştı. "El sıkıştık... Artık o da Halk TV ailesinde... Hoş geldin sevgili Yavuz Oğhan" açıklamasıyla paylaşımda bulunan Serhan Asker'e gazeteci Yavuz Oğhan'dan yanıt, "Hoş buldum, yıllar sonra yeniden televizyon; heyecan dorukta" olmuştu.

"Maalesef Halk TV macerası kısa sürdü"

Bir izleyicinin Bidebunudinle adlı programın neden yapılmadığı sorusuna yanıt veren Oğhan, "Ben Halk TV açıklar diye düşünmüştüm ama yapmamış, maalesef, Halk TV macerası kısa sürdü" dedi. Oğhan, programı kendi Youtube kanalında hafta içi her gün saat 17.30'da gerçekleştireceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 21:43

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER