Dört kardeş siyanürle intihar etti

Akrabalarına ulaşamayan vatandaşın ihbarı üzerine olay yerine gelen polisler, üzerlerinde "Dikkat siyanür var, içeri girmeyin" yazılı not bulunan dört kardeşin cesediyle karşılaştı.

Dört kardeş siyanürle intihar etti

İstanbul Fatih'te, kapısında "Dikkat siyanür var" yazılı not bırakılan bir evde, ikisi kadın dört kardeş ölü bulundu.

AFAD ekipleri olay yerine çağırıldı

Olay, Molla Gürani Mahallesi Oğuzhan Caddesi'nde bulunan bir binanın birinci katında yaşandı. Akrabalarına ulaşamayan bir kişi polisi arayarak durumu anlattı. İddiaya göre, olay yerine gelen ekipler kapıda, "Dikkat siyanür var, polisi arayın, içeri girmeyin" şeklinde not buldu. Bunun üzerine olay yerine AFAD ekipleri çağrıldı.

Ekipler dört kişinin cesedini buldu

Gerekli tedbirlerin alınmasının ardından içeriye giren ekipler kardeş oldukları öğrenilen 48 yaşındaki Cüneyt Y., 54 yaşındaki Oya Y., 60 yaşındaki Kamuran Y. ve 56 yaşındaki Yaşar Y.’nin cansız bedeniyle karşılaştı.

Maske takarak girebildiler

Olay yerine gelen ekipler kapıda yazan not nedeniyle içeriye maskeyle girdi. Yoğun güvenlik önlemleri arasında eve giren ekiplerin incelemesi devam ediyor.

"Kapıya not bırakılmış"

Olay yerinde yaşananları anlatan görgü tanığı, "Olay birinci katta meydana geliyor. Dört kişi evde ölü bulunuyor. Akrabaları ulaşamayınca polisi arıyorlar. Polis geliyor bakıyorlar hepsi ölmüş. Kapıda da siyanür var girmeyin yazmışlar" dedi.

İntihar şüphesi

Kapıda her hangi bir zorlama olmaması ve kapıya bırakılan not nedeniyle dört kardeşin kimyasal bir ilaçla intihar ettiği üzerinde duruluyor. Ancak kesin ölüm nedenleri yapılacak olan incelemelerin ardından ortaya çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 21:37

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER