Arkadaşını 3 metre yükseklikten itti: Beni sürekli itiyordu, ben de onu ittim

Arkadaşlarıyla sokakta oynayan çocuk, bir arkadaşının itmesiyle 3 metre yükseklikten düştü. Beton zemine kafa üstü düşerek ağır yaralanan çocuk, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Arkadaşını 3 metre yükseklikten itti: Beni sürekli itiyordu, ben de onu ittim

İstanbul Beyoğlu'nda 12 yaşındaki Emir Haktan isimli çocuk, arkadaşlarıyla sokak arasında top oynarken, bir arkadaşından top almak istediği sırada itilmesi sonucu dengesini kaybederek yaklaşık 3 metre yüksekten bodrum katındaki bir dükkanın girişine düştü.

Yaralanan çocuk hastaneye kaldırıldı

Çocuğu gören mahalleli durumu vakit kaybetmeden sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından yaralı çocuk en yakın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Annesi gözyaşlarına hakim olamadı

Yaklaşık 3 metre yüksekten merdiven boşluğuna düşerek yaralanan çocuğunun acı içerisinde feryat ettiğini gören anne gözyaşlarına boğuldu. Anneyi, o esnada yanında bulunan komşuları ve akrabaları sakinleştirmeye çalıştı. 

"O beni sürekli itiyordu, ben de onu ittim"

Olayın yaşandığı esnada orada bulunan çocuklardan birinin annesi olan Sonay Saraçoğlu, "Çocukla birlikte futbol oynuyorlarmış. Oyun esnasında mücadele ederken boşluğun üzerine çıkmışlar ve oradan çocuğu itmiş. Daha sonra da, 'O çocuk beni çok itiyordu ben de onu ittim' demiş. Durumu biraz kötüydü. Kolunda da platin varmış. İnşallah iyi olur" dedi.

Sokak arasında oyun oynarken bir arkadaşı tarafından boşluğa itilerek yaralanan çocuğun tedavisi sürüyor.

İşte o anlar:

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 20:22

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER