AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım, Süper Mario oldu!

AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım, Süper Mario oyununa uyarlandı. Yıldırım, kendisinin Super Mario olarak uyarlandığı videoyu "Süper olan sizlersiniz sevgili gençler" notuyla paylaştı.

AK Parti Gençlik Kolları tarafından hazırlanan oyun videosuyla Cumhur İttifakı İBB Adayı Binali Yıldırım oyun karakteri Super Mario'ya uyarlandı.

Hazırlanan uyarlama videosunda oyundaki gibi parkurları geçip görevler gerçekleştiren Binali Yıldırım'ın bu görüntüsü sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya hesabından kendisi için hazırlanan bu eğlenceli videoyu paylaşan Yıldırım, "Süper olan sizlersiniz sevgili gençler, canı gönülden teşekkür ediyorum" notunu paylaştı.

İMAMOĞLU VE KAFTANCIOĞLU'NA DA YER VERİLDİ

Oyunda Binali Yıldırım'ın siyasi hayatı boyunca yaptığı projelere ve görevlere yer verildi. Oyunun en sonunda CHP İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu'nun ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nda yer alması dikkat çekti.

MAZBATA ONLINE'I ANIMSATTI

Binali Yıldırım için hazırlanan bu video akıllara İstanbul Belediye Başkanlığına dair mazbata tartışmaları sürerken yayınlanan Mazbata Online isimli oyunu getirdi. Ekrem İmamoğlu'nun animasyonunun yer aldığı oyunda, sandıkları aldıkça oy farkı sürekli azalırken yeterli sayıda sandığa ulaşarak mazbatayı alması hedefleniyordu.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER