Oğuz Haksever'in yeni ekran macerası başlamadan bitti

Ünlü anchorman Oğuz Haksever NTV'den ayrıldıktan sonra Haber Global ile el sıkışmıştı. Tanıtımları bile çekilen transferin duyurulmasına kısa bir süre kala, Ankara'dan gelen bir telefonla Haksever'in Haber Global ile olan anlaşması iptal edildi.

Oğuz Haksever'in yeni ekran macerası başlamadan bitti

NTV'den ayrılmasının ardından Haber Global ile anlaşan Oğuz Haksever ekrana çıkmadan yeni işinden ayrılmak zorunda kaldı. Haksever'in Ankara'dan gelen telefon nedeniyle Haber Global ile yollarının ayrıldığı öne sürüldü.

Tanıtımlar dahi çekilmişti

Medyaradar'da yer alan habere göre Haber Global Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş ile kısa süre önce el sıkışan Oğuz Haksever için kanalda tanıtımlar çekildi, hazırlıklar yapıldı.

Ankara'dan telefon geldi

Oğuz Haksever ekrana çıkmak için gün sayarken Erdoğan Aktaş telefonla arayarak, "Oğuz abi Ankara'dan telefon geldi. Seni ekranda istemiyorlar" dedi. İddiaya göre Haksever'in Haber Global macerası böylece başlamadan sona erdi.

Ne olmuştu?

Oğuz Haksever’in NTV'de sunduğu bülten sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yassıada'ya ilişkin sözlerini "Neresi yaslı ada be! Canına okumuşsun..." diyerek eleştiren sesi yayına yansımış, Haksever bu kazadan kısa süre sonra NTV ile yollarını ayırmıştı.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2019, 23:14

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER