İntihar eden Bizim Köyün Kızları yarışmacısı Kübra Ece kimdir? Kübra Ece neden intihar etti?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bizim Köyün Kızları yarışmasında bir döneme damgasını vuran yarışmacı Kübra Ece'nin intihar ederek hayatına son verdiği öğrenildi. İntihar haberinin üzerine Kübra Ece'nin hayatına dair bilinmeyenler çok fazla merak edilmeye başladı. Kübra Ece kimdir?

İntihar eden Bizim Köyün Kızları yarışmacısı Kübra Ece kimdir? Kübra Ece neden intihar etti?

Güler yüzüyle kendisini Türk halkına sevdiren başarılı yarışmacılığıyla bilenen Kübra Ece'den kötü haber geldi. Geçtiğimiz yıllarda nişanlanan Kübra Ece, 4. katta bulunan evinin camından atlayarak intihar etti.

KÜBRA ECE KİMDİR?

Kübra Ece, bir dönem TRT1 ekranlarında hafta içi her gün saat 13.00'de izleyiciyle buluşan 'Bizim Köyün Kızları' isimli yarışma programınla adını duyurmuştu.

29 yaşında olan Kübra Ece'nin asıl mesleği muhasebeciliktir. Yarışma esnasında verdiği her röportajda azminden, hırsından, inatçılığından ve renkli kişiliğinden bahseden Kübra Ece ticaretle uğraşıyordu. Muhasebeciliğin yanı sıra bir de fırın işleten Kübra Ece nişanlısı ile evlilik hazırlığı yapıyordu. Evlilik hazırlığı yaptığı sıralarda nişanlısını evinde başka bir kadınla uygunsuz bir vaziyette yakalayan Kübra Ece, 4. kattan atlayarak hayatına son vermiştir.

Basak Yıldız


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER