İlahiyatçı Mustafa Karataş'da şoke eden dolar cevabı

İlahiyatçı profesör Mustafa Karataş, "Camiye dolar bağışı yaptım, dolar artıkça sevap artar mı?" diye soruldu.

İlahiyatçı Mustafa Karataş'da şoke eden dolar cevabı

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri Prof. Dr. Mustafa Karataş, Show TV'de yayımlanan birRamazan programında gündem oluşturacak bir açıklama yaptı.

MUSTAFA KARATAŞ'IN ÖĞRENCİYE VERDİĞİ CEVAP OLAY OLDU

"DOLAR ARTARSA SEVAPTA ARTAR"

Prof. Dr. Mustafa Karataş Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş isimli programda bir izleyicisinin "Camiye dolar bağışlansa, dolar arttıkça sevabımız artar mı" sorusuna, "Döviz arttıkça sevap da artar" yanıtını verdi. Karataş canlı yayında, "Artar. Camiye verilen yardımlar sadece cami değil, Allahuteala'ya yapılır. Sizin sevabınız ne kadar iş görüyorsa, ne kadar uzun sürüyorsa o kadar sevabı artar. Dolayısıyla döviz artarsa sevap da artar." ifadelerini kullandı.

Ünlü İlahiyatçı Mustafa Karataş'ın Dolar Sorusuna Verdiği Cevap Gündem Oldu!

HADİS DERSİNE GİRMESİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Zahide Yetiş'in Mustafa Karataş nezaretinde ilahiyat öğrencilerine 'Hadis Dersi'nde ders verdiği görüntüler sosyal medyada sert tepki çekmişti. Dersten bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşan gazeteci Nevzat Çiçek ise Yetiş'in ilahiyat fakültesinde derse girmesine sert tepki göstermişti. Nevzat Çiçek, Twitter'da paylaştığı mesajda "Zahide Yetiş İstanbul ilâhiyatta Mustafa Karataş nezaretinde derse girmiş. Konu başlığını gerçekten merak ediyorum" demişti. Bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Bunlarda işi iyice şova dönüştürdü." yorumunu yapmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER