CNN Türk'ten ayrılan tecrübeli ismin yeni adresi belli oldu

Ekranların deneyimli muhabiri, CNN Türk ile yollarını ayırdıktan sonra yeni kurulan televizyon kanalıyla el sıkıştı.

CNN Türk'ten ayrılan tecrübeli ismin yeni adresi belli oldu

Geçtiğimiz yıl CNN Türk'teki muhabirlik görevinden ayrılan Pınar Çıtak Koygun, Woman TV ile anlaştı. Koygun, Woman TV ekranlarında cuma günleri saat 14.00'te canlı yayınlanacak Hafta Bitmeden programını sunacak.

Kadın başarı hikayelerini ekrana yansıtacak

Programda güncel haberler, gazete haberleri, stüdyo konukları ve canlı telefon bağlantılarıyla o haftanın gündemine yansıyan konular ele alınacak. Yaklaşık bir saat boyunca devam edecek programda kadın haberleri ve kadın başarı hikayelerine de geniş yer verilecek.

Pınar Çıtak Koygun kimdir?

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Pınar Çıtak Koygun medya dünyasına üniversite eğitimi sırasında adım attı. 2001 yılında Milliyet Ege'deki Genç Bakış sayfasında muhabirlik yaptı. İzmir TV'de ara ve ana haber spikeri olarak çalıştı. Eş zamanlı olarak FM İzmir 101'de haber spikerliği yaptı. Stajını NTV İzmir Haber Merkezi'nde muhabir olarak tamamladı.

2004'te Ege Üniversitesi'nden mezun olup, yaşadığı kente, İstanbul'a döndü ve İstanbul FM'de haber spikeri olarak işe başladı. Ardından Kanal A Haber Merkezi'nde muhabir olarak çalıştı. Ardından bir yerel televizyon kanalında hafta içi her sabah canlı yayınlanan Anadolu'da Sabah haber programını sundu.

Duayen spiker Gülgûn Feyman ile Bengütürk TV'ye geçti. Hafta içi aktüel haber programı olan Pınar İle Kahvaltı Haberleri programını hazırladı ve sundu. 2008'de DHA'da muhabir olarak işe başladı. Doğan Haber Ajansı'nda Cumhurbaşkanlığı ve Başbakan Muhabirliği yaptı. Siyaset ve belediye haberlerini takip etti, çok sayıda uluslararası konferans ve kongreyi haberleştirdi. 5 yıllık ajans haberciliği deneyiminden sonra Mayıs 2013'te CNN Türk Haber Merkezi'ne geçti. Aralık 2018'e kadar CNN Türk Haber Merkezi'nde muhabir olarak çalışıyordu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 02:17

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER