Bülent Ersoy makyajı yapan fenomenle fotoğraf çektirme yarışı!

Bülent Ersoy makyajı yapan sosyal medya fenomeniyle fotoğraf çekilmek için sıraya girdiler. Makyaj sanatçısı İlayda Zöhre Özdemir, Bülent Ersoy makyajı ve kostümüyle Yalova sokaklarında gezdi. Vatandaşların Bülent Ersoy sandığı sosyal medya fenomeni, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çekildi.

Bülent Ersoy makyajı yapan fenomenle fotoğraf çektirme yarışı!

Yalova'da sosyal medya fenomeni makyaj sanatçısı İlayda Zöhre Özdemir, Bülent Ersoy'un kılığına girdi. Özdemir'i sokakta gören vatandaşlar, fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

Makyaj sanatçısı İlayda Zöhre Özdemir, Bülent Ersoy makyajı ve kostümüyle Yalova sokaklarında gezdi. Vatandaşların Bülent Ersoy sandığı sosyal medya fenomeni, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çekildi.

bülent ersoy makyajı

453 bin takipçisi bulunan Özdemir, internet üzerinden ünlü isimlerin benzetme makyajlarını yaparak videolar paylaştığını kaydetti.

Daha önce de çok beğenilen Bülent Ersoy makyajını yaparak insanları eğlendirmek istediğini belirten Özdemir, sosyal medyada “İlaydaemre” ismini kullandığını ifade etti. 

Pandemi durumundan çıkarken Yalova halkına böyle bir sürpriz yapmak istediğini anlatan Özdemir, “Bülent Ersoy makyajıyla Yalova sahilinde gezdik, kafelere uğradık. Çok güzel tepkiler aldık. Kesinlikle bu dalga amaçlı değil, hem Bülent Hanım'ı anmak hem de böyle bir şey yaparken ilk olarak tabii ki de Türkiye’nin divası Bülent Hanım olarak çıkmak istedim. Çok güzel tepkiler aldım, umarım Yalova halkı da memnun kalmıştır” dedi. 

Yaptığı makyajların 3-12 saat arasında sürdüğünü belirten Özdemir, Bülent Ersoy makyajını toplamda üç kez yaptığını kaydetti. 

Son makyajın 6 saatte tamamlandığını anlatan Özdemir, olumlu tepkiler aldığını dile getirdi. 

Kaynak: İHA 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2021, 14:16

Sait Özseven


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER