TVF Başkanı Üstündağ'dan Demet Akalın'a tepki!

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Akif Üstündağ, popçu Demet Akalın'ın Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı Teknik Direktörü Giovanni Guidetti ile ilgili eleştirisine yanıt verdi.

TVF Başkanı Üstündağ'dan Demet Akalın'a tepki!

TVF Başkanı Akif Üstündağ, Avrupa ikincisi olan Kadın Milli Takımı'nın başarısıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Üstündağ, şarkıcı Demet Akalın'ın milli takım başantrenörü Giovanni Guidetti ile ilgili olarak da “Abi koçumuz niye Türk değil? Öyle olsa kaybetmezdik. Yine de teşekkürler kızlar” ifadelerine de yanıt verdi. Başkan Üstündağ, “Antrenörümüz Türk gibi eğitim veriyor” şeklinde konuştu.

"Demet hanımı tasvip eden bir kişi görmedim"

Giovanni Guidetti ile ilgili olarak konuşan Akif Üstündağ, “Elazığ'dan Bitlis'e kadar Türkiye'yi gezip çocuklara voleybol sevgisini aşılıyor. Bir Türk kızıyla evli ve bizden biri. Bu ülkeye büyük hizmetleri var. Demet hanımı tasvip eden bir kişi görmedim” ifadelerini kullandı.

Başkan Üstündağ, Avrupa ikinciliği ile ilgili ise “Şampiyon olamadığımıza üzüldük ama ikincilik kolay değil. Tecrübeli oyuncular bırakmasına rağmen inandık” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER