Süper Lig maçları Amerika'da bedava

beIN SPORTS, Süper Lig maçlarını ücretsiz yayınlayacağı bir kanal açtı.

Süper Lig maçları Amerika'da bedava

Süper Lig'in yayıncı kuruluşu beIN SPORTS, Amerika'da kritik bir açılıma imza attı.

İzleyici portföyünü genişletmek isteyen beIN SPORTS, Amerika'ya özel beIN Sports Xtra isimli bir kanal açtı. Yalnızca televizyonda olmayacak beIN Sports Xtra kanalı, mobil cihazlardan da izlenebilecek. Geniş kitlelere ulaşmak isteyen beIN SPORTS, mobil cihazların yanı sıra beIN Sports Xtra ile Facebook üzerinden de yayınlar yapacak.

beIN Sports Xtra projesinin en ilgi çekici yanı ise canlı spor müsabakaları yayını olacak. Futbolseverler, La Liga, Ligue 1 ve Süper Lig'den birini seçerek ücretsiz olarak izleyebilecekler. Böylece Süper Lig artık Amerika'da bedava izlenebilecek.

Konuyla ilgili konuşan beIN SPORTS Kanada ve ABD yönetici Antonio Briceno, müjdeyi şu sözlerle verdi.

"beIN SPORTS için heyecan verici bir gün. İzleyicilerin, yoğun kaliteli içerik taleplerine cevap verebilmek adına beIN SPORTS Xtra isimli yeni kanalımızı açıyoruz. Tüm kullanıcılarımız ve futbolseverler, major spor müsabakalarını bu kanalda ücretsiz olarak izleyebilecekler. La Liga, Ligue 1 ve Süper Lig'den seçtikleri birine ücretsiz erişim hakkına sahip olacaklar. Ayrıca PSG’nin tüm iç saha maçları ücretsiz olacak. Kadın futboluna dikkat çekmek isteyen beIN SPORTS, bu konuda da çarpıcı bir karara imza attı. Fransa Kadın Milli Takımının tüm maçlarının da pakete dahil olacağı duyuruldu.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2019, 13:29

Ömer Söztutan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER