Mustafa Cengiz'den flaş Fatih Terim açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cegniz Divan Kurulu üyesi Öner Kılıç'ın eşi Hande Kılıç'ın cenaze töreninin ardından Fatih Terim ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz'den flaş Fatih Terim açıklaması

Galatasaray'ın her şey rağmen şampiyon olacağkını belirten Mustafa Cengiz, "Galatasaray’a, yönetimimize ve hocamıza karşı kurulan tüm şer odaklarına karşı Galatasaray yine şampiyon olacaktır. Ellerinden geleni artlarına koymasınlar" ifadelerini kullandı.

"Hocamızın tepkisi tamamen demokratiktir"

Fatih Terim'in tepkisinin herhangi bir kişiyi hedef almadığını belirten Cengiz, "Hocamızın verdiği tepki tamamen demokratik, kimseyi hedef almayan bir tepkiydi. Aslan bir kükrerse düşmanları kendi seli içinde boğulur, gider. Kurulan tüm tuzaklara, sinsice yapılan tüm planlara rağmen şampiyonluk yürüyüşümüze devam edeceğiz. Federasyonun gerekli adımları atmasını şiddetle bekliyoruz" dedi.

"Mayıslar bizimdir!" 

Sarı-kırmızılı kulübün şampiyonluğa gideceğini söyleyen Cengiz, "Hakimler sadece Berlin'de yok. Ankara'da da var, İstanbul'da da var. Bir kez daha söylüyorum. Mayıslar bizimdir! Galatasaray'ın 5. yıldıza yürüyüşünü kimse engelleyemeyecek. Biz Galatasaray olarak duruşumuzdan vazgeçmeyeceğiz. Aslan bir kükrerse düşmanları kendi seli içerisinde boğulup gider. Bariyerleri parçalaya parçalaya yolumuza devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER