Milli atletlere ünlülerden destek yağdı

Fransa’da düzenlenecek Avrupa Grand Prix Yarışması’nda Türkiye'yi temsil edecek Bağcılar Belediyesi Bedensel Engelliler Atletizm sporcularına ünlü isimlerden sosyal medya üzerinden destek yağdı.

Milli atletlere ünlülerden destek yağdı

Fransa'da 28-30 Ağustos 2019 tarihlerinde yapılacak Avrupa Grand Prix Yarışması’na katılan Türkiye Milli Takımı kadrosunda Bağcılar Belediyesi Bedensel Engelliler Atletizm takımı sporcuları da yer alıyor.

Milli takım kafilesine eklenen ve antrenör Ömer Cantay’ın hocalığını yaptığı ekipte Hamide Doğangün, Zübeyde Süpürgeci, Zeynep Acet tekerlekli atletizm dalında; Hamza Doğan ise gülle atma branşında yarışacaklar. 

ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK YAĞDI

Avrupa şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek olan Bağcılarlı milli atletlere ünlü isimlerden de destek yağdı. Ekranların sevilen isimleri kişisel sosyal medya hesapları üzerinden destek paylaşımları yaptılar. Aralarında Ali Sunal, Hakan Bilgin, Aşkın Tuna, Cem Özer, Burhan Öçal, Eypio, İsmail Baki Tuncer, Müfit Can Saçıntı, Yaşar Alptekin, Altay, Hande Katipoğlu, Nino Varon, Rüştü Onur Atilla, Sarp Bozkurt ve Bihter Dinçel’in de yer aldığı ünlü isimler, yaptıkları paylaşımlarda sporculara turnuvada başarı dileklerini sundular. 

SPORCULARDAN ALTIN MADALYA SÖZÜ

Ünlü isimlerden Cem Özer, mesajında +Ömer Cantay hoca ve ekibine Fransa’da başarılar diliyorum. Gururumuzsunuz" ifadelerini kullanırken Ali Sunal, “Tekerlekli sandalye atletizm milli takımımıza başarılar dileriz” şeklinde konuştu. Ünlü isimlerin bu paylaşımları engellilere çok büyük moral verdi. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da milli atletlere mücadele edecekleri yarışmada başarı dileklerini sundu. 
Her kesimden kendilerine verilen destekten dolayı mutlu olduklarını söyleyen milli sporcular, Fransa’daki turnuvadan altın madalyalarla dönme sözü verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER