Jardim'den Falcao açıklaması: Sakat olmasaydı...

Galatasaray taraftarının merakla beklediği Falcao transferiyle ilgili olarak Monaco kulübünün başkan yardımcısı Oleg Petrov ve teknik direktör Leonardo Jardim'den üst üste yeni açıklamalar geldi...

Jardim'den Falcao açıklaması: Sakat olmasaydı...

Galatasaray'da yılan hikayesine dönen Radamel Falcao transferiyle ilgili son dakika açıklamaları bitmek bilmiyor... Abdurrahim Albayrak ve Şükrü Hanedar'ın dün Monako'da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonlar Ligi kura çekiminden evvel Kolombiyalı golcü için yürüttüğü görüşmelerin ardından bugün de gündeme bomba gibi düşen bir açıklama geldi.

"GİTMEK İSTEMESİNİ ANLIYORUZ AMA..."

Monaco kulübünün başkan yardımcısı Oleg Petrov, bugün Guillermo Maripan ve Arthur Zagre için düzenlenen imza töreninde basın mensuplarının Falcao hakkındaki sorularına, "Değişen pek bir şey olmadı. Hem kendisi hem de Leonardo Jardim'le konuştum. Gitmek istemesini anlayışla karşılıyoruz ama kulübün çıkarlarını da savunmak zorundayız" şeklinde yanıt verdi.

"SAKAT OLMASAYDI OYNATIRDIM"

Öte yandan Monaco teknik direktörü Leonardo Jardim de Ligue 1'de pazar günü Strasbourg ile oynayacakları karşılaşma öncesinde düzenlediği basın toplantısında 33 yaşındaki yıldız isimle ilgili olarak, "Falcao, üç haftadır sahalardan uzak ama antrenmanlarına devam ediyor. Bugün de antrenmanı tamamlayamadı. Eğer oynarsa sakatlanma olasılığı yüksek. Bu nedenle böyle bir riske girmeyeceğiz. Transferi hakkındaysa konuşmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 21:01

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER