Fenerbahçe Beko, taraftarından 5 maç yoksun kalacak

Geçen sezon Anadolu Efes ile oynanan final serisinde yaşananların faturası Fenerbahçe Beko'ya kesildi.

Fenerbahçe Beko, taraftarından 5 maç yoksun kalacak

Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu tarafından alınan karara göre, geçen sezon Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes arasında oynanan final serisindeki olaylar nedeniyle; Fenerbahçe Beko, 5 maç seyircisiz oynama cezası aldı.

Fenerbahçe'den açıklama

Fenerbahçe Beko, resmi internet sitesinden yapılan bilgilendirmede şu ifadeler yer aldı:

Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu’nun, Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes 2018-2019 Playoff final serisinde almış olduğu kararlar neticesinde, takımımızın aşağıda belirtilen maçları seyircisiz oynamasına karar verilmiştir. Sezonun ilk haftasında oynanan İTÜ Basketbol müsabakasıyla başlayan bu uygulama, aşağıda belirtilen karşılaşmalar için de devam edecektir:
 
2. hafta – 6 Ekim Pazar 20.00: Fenerbahçe Beko – Gaziantep Basketbol (yalnızca misafir takım tribünü için satış yapılacak ve yalnızca misafir takım taraftarlarına bu bölümde maçı takip etme izni verilecektir)
 
3. hafta – 12 Ekim Cumartesi 20.00: Türk Telekom – Fenerbahçe Beko (taraftarlarımız için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)
 
8. hafta – 17 Kasım Pazar 15.15: Tofaş – Fenerbahçe Beko (taraftarlarımız için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)
 
10. hafta – 1 Aralık Pazar 17.30: Pınar Karşıyaka – Fenerbahçe Beko (taraftarlarımız için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)
 
12. hafta – 14 Aralık Cumartesi 17.30: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko (taraftarlarımız için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 12:54

Ecem Köksal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER