Fenerbahçe başkanı Ali Koç’tan teknik direktör açıklaması

Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi teknik direktör arayışları sürüyor. Başkan Ali Koç, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Yüksek Divan Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek son durumu anlattı.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç’tan teknik direktör açıklaması

Yeni sezon öncesi teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe’de, başkan Ali Koç, Divan Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

“KİMSE GELMEK İSTEMİYOR”

Milliyet’te yer alan habere göre; Başkan Ali Koç’un, "Bu zamana kadar birçok isimle görüştük. Birçok önemli teknik direktör Türkiye’de çalışmak istemediğini iletti. Kimse gelmek istemiyor. Çalışmalarımız devam ediyor. Şu anda 3 tane aday var. Bu 3 aday ile artık son görüşmeleri yapıp karar vereceğiz" dediği öğrenildi.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç’tan teknik direktör açıklaması

SEÇİMDEN SONRA AÇIKLANACAK

Ali Koç’un 25-26 Haziran’daki seçimden sonra teknik direktör duyurusunu yapacaklarını belirterek, "Etik açıdan da düşündüğümüzde teknik direktör açıklamasını seçimden sonra yapmak istiyoruz. Seçim sonucu resmen açıklandıktan sonra. Kongreden birkaç gün önceye kadar anlaşma olur ama açıklama daha sonra olacak" ifadelerini kullandığı kaydedildi.

ARTIK HOCA BEKLENİYOR

Teknik direktör kararını bekleyen Fenerbahçe’de artık gözler seçime çevrildi. Normal şartlarda haziran ayının 3. haftasında hocayı açıklamayı uman sarı-lacivertliler, seçim sonrasını da hesaba katıyor.

25-26 Haziran’da gerçekleşecek kongre sonrasında yeni teknik direktörün artık netleşmesi bekleniyor. Çünkü sarı-lacivertli takımın artık yeni sezon çalışmalarını ve kamp programını planlaması gerekiyor. Şu anda sarı-lacivertlilerde Samandıra’daki teknik ekibe dair hiçbir kesin plan bulunmuyor.

MARCO SİLVA İDDİASI

Brezilya basınında, Fenerbahçe’nin Marco Silva ile ilgilendiği haberleri yazılmaya devam ediyor. Internacional ekibiyle de görüşen 43 yaşındaki çalıştırıcının bir yandan sarı-lacivertlilerle de temas halinde olduğu belirtiliyor. Portekizli teknik adamın kısa süre içinde resmi bir karar alacağı kaydedilirken, Fenerbahçe’nin görüşmelerde yer aldığı vurgulanıyor.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç’tan teknik direktör açıklaması

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2021, 12:18

Ferit Selim Ural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER