Eski Bakan Sakaryaspor'a Başkan Mı Oluyor?

Eski Spor ve Orman Bakanı Ersin Taranoğlu, Sakaryaspor başkanlığı için kolları sıvadı. Taranoğlu, sosyal medya hesabından Sakaryaspor için 6 kişiden randevu talep ettiğini açıkladı. Eski bakan, ayrıca paylaşımında "Sorunu biliyorum, çözümü de biliyorum" dedi.

Eski Bakan Sakaryaspor'a Başkan Mı Oluyor?

Spor ve Orman Bakanı olduğu dönemde de Sakaryaspor'u destekleyen eski bakan Ersin Taranoğlu, yeniden kolları sıvadı. Bir dönem Oğuz Çetin, Aykut Kocaman, Bülent Uygun, Tuncay Şanlı, Recep Çetin, Turan Sofuoğlu gibi yıldızlar kazandıran Sakaryaspor 'a zor günlerinde eski bakan Ersin Taranoğlu sahip çıktı.

"SORUNU BİLİYORUM, ÇÖZÜMÜ DE BİLİYORUM"

Şansal Büyüka, Erkan Pizrenli gibi il dışında yaşayan Sakaryalılar ile istişare edip hazırlıklara başlayan Ersin Taranoğlu sosyal medya hesabından paylaşım yaparak “Sorunu biliyorum. Çözümü de biliyorum” notuyla bir paylaşım yaptı.

TARANOĞLU’NUN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI

Değerli arkadaşlarım takipçilerim ve çok kıymetli Sakaryasporlular,

Son günlerde hepinizin bildiği üzere Sakaryaspor Başkanlığı ile ismim bir arada anılmaktadır.Bu konu şehrimizin gündeminde önemli bir yer işgal etmektedir.

Sakaryasporumuz,şehrimizin en önemli konusu olmakla birlikte,kulübümüzün mevcut durumu hepimizi üzmektedir.

Toplumun her kesiminden kişiler bu konu ile ilgili fikir üretmekte ve çözüm aramaktadır.

Sakaryasporumuz son yıllarda yönetildiği gibi yoluna devam edemez ! Bu gidişat Sakaryasporumuzun varlığına karşı ciddi bir tehdittir.Bu noktada da hepimize görev düşmektedir.

Bu konu ile alakalı olarak son günlerde ismimin tüm medya organlarında Sakaryasporumuz ile anılmasını yakinen takip etmekteyim.

Sorunu biliyorum !

Çözümü de biliyorum !

Konu ile ilgili basın açıklaması yapmadan önce; şahsi kanaatimi oluşturmak adına çok önemli gördüğüm ve olmaz ise olmaz kabul ettiğim altı kişi ile görüşmeler yapılması gerektiğinin farkındayım.

Bu konuda ilk sırada yer alan kişiden randevu talebinde bulundum.Bu görüşmemin sonucuna göre diğer kişilerle de görüşmeleri tamamlayıp,sonucu kamuoyu ile bizzat paylaşacağım.

Birlikte rahmet,ayrılıkta azap vardır...

Saygılarımla;

Ersin TARANOĞLU

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 17:55

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER