Boluspor'un kaptanı Bilal Kısa: Hedefimiz her zaman şampiyonluktur

Boluspor kaptanı Bilal Kısa, lige kötü başlayan takımı için olumlu konuşarak şampiyon olmak istediklerini söyledi.

Boluspor'un kaptanı Bilal Kısa: Hedefimiz her zaman şampiyonluktur

Boluspor'un dün teknik direktör Giray Bulak yönetiminde gerçekleştirilen antrenmandan sonra kaptan Bilal Kısa yaptığı açıklamada, "Tabii ki hedeflerimiz doğrultusunda iyi bir başlangıç yapamadık. Bu hafta bizim için yeni bir başlangıç olacak. Yarın oynayacağımız maç kolay olmayacak. Bunun farkındayız. Ama içeride kendi evimizde oynuyoruz ve yarın inşallah kazanan taraf biz olacağız. Bunun için sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. İnşallah dediğim gibi yarın mutlu bir şekilde 3 puanı alıp sahadan ayrılırız. Çünkü bu kulübün her zaman hedefleri olmuştur. Ve her zaman hedefleri vardır. Biz de bu hedefleri biliyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için inşallah yarın bir başlangıç yaparız. Dediğim gibi inşallah sahadan 3 puanla çıkarız" dedi.

Bugün Altay karşısında oynanacak maçla ilgili olarak Kısa, "Sait hoca geçen sene burada çalışmış. Tabii ki bizim için kolay olmayacak. Çünkü Altay da iyi bir takım. Ama biz bir başlangıç yapmak zorundayız. 3 haftaya baktığımız zaman iyi sonuçlar almadık. Belki dönem dönem iyi oyunlar oynadık. Kazanmaya yakındık ama. Sonuca etkili olmadı" diye konuştu.

"Boluspor'un hedefi her zaman şampiyonluktur"

Kısa açıklamasına şu sözlerle devam etti: "Her zaman hedefimiz var. Hedefimiz olursa ilk 2'den direk çıkabilmek, ya da ilk 6'nın içinde olabilmek. Boluspor'un hedefi her zaman şampiyonluktur. Biz bunun için buraya geldik. Bunun için sahada mücadele ediyoruz. Boluspor daha önceki senelerde lige hep iyi başlayıp sonunu getirememiştir. Bu sene ilk 3 haftada istediğimiz sonuçları alamadık ama inşallah sonunu iyi getiririz. İstediğimiz hedefe ulaşırız. Yarın bu açıdan bizim için çok önemli. Bir başlangıç yapıp inşallah bundan sonra sonuç yakalarız."

Ecem Köksal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER