Barış Pınarı Harekatı'na bir destek de Fatih Terim'den

TSK'nın Suriye sınırında yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı'na ünlü isimlerden destek gelmeye devam ediyor. Galatasaray'ın teknik patronu Fatih Terim, "Ülkemiz tarih boyunca bunlarla uğraştı ama dimdik ayaktayız. Dimdik ayakta durmaya da devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Barış Pınarı Harekatı'na bir destek de Fatih Terim'den

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin kuzeyinde terör örgütlerini sınırdan uzak tutmak amacıyla başlattığı Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

"Dimdik ayaktayız, durmaya da devam edeceğiz"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, kulübün Youtube kanalından yaptığı paylaşımda, "Barış harekatımızın ülkemiz adına çok iyi geçmesini diliyorum. Bütün Mehmetçiklerimizin, güvenlik güçlerimizin sağ salim bunu hayırlısıyla bitirmesi en büyük temennimiz. Ülkemiz her zaman tarih boyunca bunlarla uğraştı ama dimdik ayaktayız. Allah nasip ederse de dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Hayırlısıyla istediğimiz şekilde bitmesini temenni ediyorum. En büyük dileğim o" ifadelerini kullandı. 

Arnavutluk maçını da değerlendirdi

Fatih Terim, A Milli Futbol Takımımızın EURO 2020 elemelerinde H grubunda Arnavutluk ile yapacağı maçı da değerlendirdi.

Ay-yıldızlılardan iyi bir sonuç beklediklerini aktaran tecrübeli teknik adam, "Kalbimiz millilerimizle. Hepimiz onlardan iyi sonuç bekliyoruz. Her zaman da iyi sonuç alıyorlar. Onlara güveniyoruz, dileğimiz inşallah çok iyi bir netice olur. Oyuncularımıza ve hocalarımıza buradan başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER