Alper Potuk'tan büyük fedakarlık! İndirime gitti

Fenerbahçeli oyuncu Alper Potuk, kendi isteği üzerine ücretinde indirime giderek sarı-lacivertli ekiple yeniden sözleşme imzaladı.

Alper Potuk'tan büyük fedakarlık! İndirime gitti

Fenerbahçe'de 2013 yılından bu yana forma giyen 28 yaşındaki milli oyuncu Alper Potuk, ücretinde indirime gitmek istediğini belirterek yönetimle irtibata geçmişti. Potuk'un isteği üzerine yeniden düzenlenen sözleşmesinde yüzde 40 oranında indirim yapıldı ve 28 yaşındaki oyuncu yeni sözleşmesini bugün imzaladı.

Konuyla ilgili olarak sarı-lacivertli ekibin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kendi talebi üzerine ücretinde %40 oranında indirime giden oyuncumuz Alper Potuk, bu kapsamda yeniden düzenlenen sözleşmesini imzaladı. Kulübümüzde gerçekleştirilen imzada Sportif Direktör Damien Comolli de hazır bulundu. Bu imzayla Alper Potuk'un 31 Mayıs 2022'ye kadar kulübümüzle mevcut sözleşmesi %40 oranında indirime gidilerek yenilendi."

"KULÜBÜM ADINA HAYIRLI OLSUN"

Yenilenen sözleşmesiyle ilgili olarak konuşan Alper Potuk, "Hem kendi adıma hem de kulübüm adına hayırlı olsun. İnşallah uğurlu gelir. Sezona iyi başladık. İnşallah omuz omuza hep beraber, camiamız ve taraftarlarımızla sezonu şampiyonlukla tamamlarız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER