Abdullah Avcı: Özür dileriz, kendimizi sorgulayacağız

UEFA Avrupa Ligi K grubunda Slovan Bratislava'ya son dakikalada yenilen 2 golle 4-2 yenilen Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı, skor için taraftarlardan özür dilediklerini ve çözüm için kendilerini sorgulayacaklarını söyledi.

Abdullah Avcı: Özür dileriz, kendimizi sorgulayacağız

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, deplasmanda Slovan Bratislava karşısında alınan 4-2'lik şok mağlubiyeti değerlendirdi.

"Çözüm için çalışacağız"

Avcı, "Çok fazla değerlendirilecek bir şey yok. Sistem, organizasyon, bireysel performans, takım savunmasında hata... Bunu açıklanacak bir şeyi yok. Çözüm bulmak için çalışacağız. Öne geçmemize rağmen bu seviyede böyle bireysel hatalar yapamazsın, hiçbir sistem bunu kaldırmaz. Çözüm bulmak zorundayız. Bu şekilde hem bireysel hata yapamazsın, ne şekilde oynarsan oyna bu kaldırmaz.

"Özür diliyoruz"

Bununla ilgili kendimizi sorgulayacağız oyuncu da aynı şekilde. Bunun sağlıklı bir açıklaması yok. Kötü bir görüntü var. Beşiktaş taraftarından bu anlamda özür diliyoruz. İçimizde çalışarak buna çözümler bulmaya çalışacağız. Özür diliyoruz. Rakibi de bu anlamda tebrik ediyorum" dedi.

"Kendimizi sorgulayacağız"

Savunmanın merkezinde yaşanan sakatlıklarla ilgili de konuşan Avcı, "Kendimizi ve oyuncuları sorgulayacağız. Sistem topa sahip olma sistemi olsa da bir doğru duruş ve mesafe vardır. Doğru mesafelerde durmuyorsan bunu bireysel hatayla veya sistemle anlatamazsın. Bunun çözümünü bulacağız" diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 01:39

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER