Muharrem İnce'den Ahmet Türk'e ziyaret

Muharrem İnce, görevden alınan Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ile Eşbaşkanı Figen Altındağ'ı ziyaret etti.

Muharrem İnce'den Ahmet Türk'e ziyaret

24 Haziran 2018 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP'nin adayı olarak yarışa giren ve en yüksek ikinci oyu alan Muharrem ince görevden alınan belediye başkanlarını ziyaret etti.

İnce, beraberinde gelenlerle birlikte HDP Mardin İl Başkanlığı'na giderek burda birtakım konuşmalar gerçekleştirdi. O anları sosyal medya hesaplarında da paylaşan Muharrem İnce fotoğrafların altına, "Mardin’de siyasi bir kararla, hukuka aykırı bir şekilde görevden alınan Ahmet Türk’ü ve Mardin İl Başkanlığımızı ziyaret ettik." notunu düştü.

MUHARREM İNCE: ARKADAŞLARIMLA BİRLİKTE ZİYARET EDECEĞİZ

Muharrem İnce geçtiğimiz günlerde de Twitter'dan yaptığı paylaşım ile bir ziyaret gerçekleştireceğini duyurmuştu. İnce paylaşımında "Milletin iradesi ve seçim sonuçları yok sayılarak hukuka aykırı siyasi bir kararla görevden uzaklaştırılan seçilmiş Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Türk’ü 26.08.2019 tarihinde saat 14.30’da Mardin’de arkadaşlarımızla birlikte ziyaret edeceğiz." ifadesini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER