Ata İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ için "bilinçli rol paylaşımında" bulunduklarını iddia eden Nagehan Alçı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile dikkat çekti. 

Meral Akşener'den altılı masaya ikinci darbe: Bundan sonra size hayatta başarılar! Meral Akşener'den altılı masaya ikinci darbe: Bundan sonra size hayatta başarılar!

Sinan Oğan'dan Nagehan Alçıya flaş yanıt: Plana sadık kal!

Alçı, yayınladığı paylaşımda "2 aşırı-sağcı siyasetçi Ümit Özdağ-Sinan Ogan, alenen aralarında bilinçli rol paylaşımı yaparak bir yandan Cumhur İttifakı’nı diğer yandan Millet İttifakı’nı esir etme projesi içindeler. Özdağ ve Ogan resmen danışıklı dövüş yapıyor… Yüzde 5 oy ile, Yüzde 95 insanı kilitliyorlar"  ifadelerini kullandı. 

Sinan Oğan'dan Nagehan Alçıya flaş yanıt: Plana sadık kal!

Oğan ise Alçı'ya cevap vermeden geçemedi ve şu sözleri söyledi: 

"Nagehan hanım, öncelikle tanımlamanızı doğru yapın lütfen. Bizler Türk milliyetçisi insanlarız. Türk milliyetçiliği her türlü aşırılığı reddeder. İkinci olarak da biz Cumhur ittifakıyla ilkeler bazında bir birliktelik kurduk. Bu ilkeler Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin de temel ilkeleridir. Bundan neden rahatsız oldunuz? Kimsenin kimseyi esir aldığı falan yok, fazla komplo teorisine kaptırmışsınız kendinizi. Uzun lafın kısası; Plana sadık kal!"

Editör: Gülşah Acun