• DOLAR 23,20 %7.49
  • EURO 25,03 %7.83
  • G.ALTIN 1.454,12 %6.82
  • BİST100 5.561,18 %3.20
  • BITCOIN 26.350 %1.12
  • ETHERIUM 1.836 %-0.21
İstanbul
22°

Sedat Peker'den yeni kokain iddiası

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından çok konuşulacak yeni iddialarda bulundu.

TE Bilişim
TE Bilişim
Editör
22.06.2021 - 22:17 Yayınlanma

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ilişkin yeni iddiaları öne süren Peker, ''Süslü sülü devamlı şu kadar kokain yakaladık, bu kadar kokain yakaladık diyor ya; ben size bu kokainlerin yerine diş sağlığıyla ilgili maddelerin nasıl imha edildiğini, bu kokainlerin ise Avcılar bölgesindeki rezidanslar başta olmak üzere şehrin içindeki bazı lüks rezidanslardaki dairelerde, orta ölçekli torbacılara nasıl satıldığını önümüzdeki günlerde ispatlarıyla, keyifle anlatacağım'' ifadelerini kullandı. 

Peker'in paylaşımları şöyle: 

''1-40 yaşından küçük kardeşlerim, süslü sülü devamlı şu kadar kokain yakaladık, bu kadar kokain yakaladık diyor ya; ben size bu kokainlerin yerine diş sağlığıyla ilgili maddelerin nasıl imha edildiğini...

2-...bu kokainlerin ise Avcılar bölgesindeki rezidanslar başta olmak üzere şehrin içindeki bazı lüks rezidanslardaki dairelerde, orta ölçekli torbacılara nasıl satıldığını önümüzdeki günlerde ispatlarıyla, keyifle anlatacağım. Bunları yapanlar kim mi?

3-Tabi ki süslü sülüye yakın grupların elemanları.Ben tüm bunları size umutlarınızı yitirin diye anlatmıyorum. Bir gün siz ülkenin yönetimini ele aldığınızda, bu namuzsuzluklarla nasıl baş edeceğinizi öğretmek için anlatıyorum.

4-40 yaşından küçük kardeşlerim, bana devamlı namus sözü verdiğimi hatırlatacağınıza, akit yaptığımızı hatırlatacağınıza, siz de akitinize sadık kalın. Zamanınızın bir çoğunu fuzuli işlerde geçiriyorsunuz.

5-Bizim akitimize göre siz benim ifşa ettiğim suçları takip edecektiniz. Bunlarla ilgili muhalefete ve namus sahibi olan basın kuruluşlarına baskı yapacaktınız. Ben de size akitimizi hatırlatmak isterim. Siz de verdiğiniz sözü tutun.

6-Ben dahil 40 yaşından büyüklerden bir şey olmaz diye devamlı söylüyorum ya, bunun en büyük ispatı hem mevcut iktidarı destekleyenlerin, hem de muhalif olanların içindeki 40 yaş üstünün açıklamaları ve kendi aralarındaki tartışmalarıdır.''

Depremin 122. gününde şoke eden olay! Adıyaman'da enkaz altından kadın ceseti çıktı! Depremin 122. gününde şoke eden olay! Adıyaman'da enkaz altından kadın ceseti çıktı!

Editör Hakkında
Yorumlar
Yükleniyor...
Son Haberler
Anket

28 MAYIS CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNİ SİZCE KİM KAZANIR?

Ankete Katıl