Minibüs şarampole yuvarlandı: 9 yaralı

Amasya’da minibüsün şarampole yuvarlandığı ufak yaralanmalı olan kazada 9 kişi yaralandı. Kazada can kaybından ziyade maddi kayıp görüldü.

Minibüs şarampole yuvarlandı: 9 yaralı

Amasya’da minibüsün şarampole yuvarlandığı oldukça büyük maddi ve ufak yaralanmalı olan kazada 9 kişi yaralandı.

Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti

normal seyrinde ilerleyen kaza sonrası haber ekiplerinin almış olduğu bilgiye göre 52 FF 0 39 plakalı minibüsün bir süreliğine direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda içerisinde yolcular bulunurken şarampole yuvarlanarak kaza yapmıştır. bu kazada fotoğraflarda göreceğiniz gibi minibüs oldukça büyük maddi bir hasara yola çıkmışken minibüs içerisindeki yolculardan 9 adedi bu elzem kazada ne yazık ki yaralandı.

Kazada Ölen Yok

Kaza kaza sonrasında ekiplerin haber ajanslarına ulaştırdığı bilgilere göre seyir halinde giderken içerisinde bulunan yolculardan hiçbirinin Can kaybına neden olmaması sadece ufak yaralanmalarla 9 yolcunun yaralanması bir nebze de olsa yakınlarının ve sevenlerinin kalplerine su serpti. yaralanmalarda büyük hasarlar olmaması yine sevenleri için bir umut olmuş oldu.

Kaza Nerede Oldu?

Kaza İlyasköy mevkisinde normal seyrinde ilerleyen yolcu minibüsünün bir anda direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda şarampole devrilen erek gerçekleşmiştir. Yaralılar ise olay yerine gelen sağlık ekiplerinin eşliğinde ambulanslara bindirilerek Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.


Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 20:47

Berkay Ağlar

10 yıldır içerik, haber, teknik makale yazarlığı yaparak kazandığım tecrübeler sayesinde bu gün neohaber bünyesine dahil olabildim. Tüm içeriklerimi objektif ve sade bir anlatımla yapmaya gayret ediyor ve tüm okurlarımız için en doğru bilgiyi ulaştırmaya gayret gösteriyorum.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER