Cem Yılmaz da aşı kampanyasına katıldı! Para iddiasına jet hızında cevap verdi

Şener Şen, Ezgi Mola, Haluk Bilginer, Prof. Dr. Mehmet Öz'ün ardından ünlü komedyen Cem Yılmaz da Sağlık Bakanlığı'nın aşı temalı reklamlarında oynadı. Yılmaz, reklamda para karşılığı oynadığı iddiasına jet hızında cevap verdi.

Cem Yılmaz da aşı kampanyasına katıldı! Para iddiasına jet hızında cevap verdi

Koronavirüsle mücadelede aşılamanın yaygınlaşması adına Sağlık Bakanlığı tarafından Şener Şen, Ezgi Mola, Haluk Bilginer ve Cem Yılmaz'ın rol aldığı kamu spotları yapıldı. Kamu spotunda para karşılığı rol aldığı ileri sürülen Cem Yılmaz, "Aşı kampanyasına katkı vermemizi isteyen Sağlık Bakanlığı'na teşekkür ederim. Bu destek için 'para' aldığımızı düşünmek için gerçekten aptal olmak gerekir" ifadelerini kullanarak iddialara tepki gösterdi.

Aşı kampanyasına katkı vermemizi isteyen @saglikbakanligi na tesekkür ederim. :)) Bu destek için “para” aldığımızı düşünmek için gercekten aptal olmak gerekir. Teşekkürler.

— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) June 23, 2021

Sağlık Bakanlığı'nca Kovid-19 ile mücadele kapsamında yürütülen aşılama kampanyası için sinema sanatçıları Şener Şen, Ezgi Mola, Haluk Bilginer ve Cem Yılmaz'ın yer aldığı kamu spotları hazırlandı.

KAMU SPOTUNDA ROL ALDI

Komedyen Cem Yılmaz, paylaşılan kamu spotunda, "Birazdan söyleyeceklerim size komik gelmeyebilir ama yüzümüzü güldürecek. Koronavirüs şakası yok ama çaresi var. Sağlıklı günlerimize geri dönebilmek için lütfen aşılarımızı olalım. Olur mu?" ifadelerini kullandı.

#CemYılmaz, "Bu söyleyeceklerim size komik gelmeyebilir" diyerek bu mesajı verdi#Koronavirüs #aşı pic.twitter.com/zcFc7ezLlD

— Magazin Burada (@Magazin_Buradaa) June 23, 2021

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 19:24

Mehmet Aksel


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER