Bakan Soylu'nun koltuğu tehlikede mi?

Gazeteci Fatih Portakal, İçişleri Süleyman Soylu'nun görevden alınabileceğini söyledi.

Bakan Soylu'nun koltuğu tehlikede mi?

AK Parti'de kazan kaynıyor. Gazeteci Fatih Portakal, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddiaları ve sonrasında yaşananlar hakkında dikkat çekici bir yorumda bulundu.

Süleyman Soylu İçişleri Bakanlığı'ndan alınıyor mu? 

Sedat Peker videoları Süleyman Soylu'nun başını yaktı. Erdoğan partisinde kabine revizyonu mu yapacak? 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, katıldığı canlı yayınlarda yaptığı açıklamalarının Cumhur İttifakı’nı zor durumda bıraktığını ve açıklamaların AK Parti’lileri dahi tatmin etmediğini savunan Portakal, Soylu’nun ilk Kabine değişiminde gideceğini söyledi.

GÖZLER ERDOĞAN'DA

Fatih Portakal’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Sedat Peker’in onca iddiasından sonra yaşananlar ortada. Kimileri ayıplı bir şekilde gidiyor. Çoğunluğu sessizce izliyor. Acaba ismim anılır mı korkusu yaşıyor? Ne rezil bir durum değil mi?

İçişleri bakanı Soylu’nun ittifakı yıprattığı aşikar. Peker’in iddialarına verdiği yanıtlar partililerini bile tatmin etmiyordur. Kabine değişikliğinde ilk gidecek olanlardan kanımca. Erdoğan bu duruma daha fazla tahammül edemez. Bahçeli ne yapar peki?”

Şimdi gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'da. Eğer Erdoğan bakanlıklarda değişiklik yaparsa Süleyman Soylu'dan boşalacak koltuğa kim oturacak?

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER