Sedat Peker, bugün attığı tweet ile yine gündemin seyrini değiştirdi. Peker, son paylaşımında  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca için iddialarda bulundu.

"İŞLER KARIŞINCA İLAÇ FABRİKASINA BIRAKTI"

Peker, Karaca'nın Sezgin Baran Korkmaz'ın hediye ettiği Audi A8 model arabayı kullandığını ancak işler karışınca bu aracı Sancaktepe'deki Biofarma adlı ilaç fabrikasına bıraktığını öne sürdü.

Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslendi:

süslü sülü; garip gurebaları, fakir fukaraları gözaltına alıyorsun ya, al sana suç duyurusunda bulunuyorum. Eğer namusun varsa Korkmaz Karaca’yı da gözaltına aldırsana. Kendisi Ak Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı, ayrıca da cumhurbaşkanlığı ekonomi politika kurulu üyesi.

süslü sülüman, bu şahıs Sezgin Baran Korkmaz’ın kendisine hediye ettiği Audi a8 arabayı kullanıyordu. Bu olaylar karışınca arabayı Sezgin Baran Korkmaz’ın Sancaktepe’deki Biofarma isimli ilaç fabrikasına yollayıp bıraktı.

Ayrıca bu şahsın danışmanlık adı altında birçok kuruluştan para alması sence etik mi? Eğer ki etik ise başta Sütaş firmasının sahibi olmak üzere birçok firmanın da özel işlerini halledip ekstradan elden ne kadar avanta aldığını biliyor musun?

Video çekmeye başlayınca bunları da anlatacağım. süslü sülü, geçinemiyoruz diyen yaşlı dayı da fetöcü müydü? Adamı niye gözaltına aldın? Kokaincilere dokunmazsın, rüşvetçi siyasilere dokunmazsın, nerde bir garip var onların tepesine binersin.

Kıymetli kardeşlerim, muhalif milletvekillerine ve gazetecilere bu tweetlerimi iletin ve baskı kurun. Görelim süslü sülümanın vatanseverliğini. Gerçi muhalefetin hayalleri küçük olduğu için bir takmışlar 10 bin dolara, bir de iki üç yerden maaş alan yetkililere.

Canlı yayında Öcalan'ın 'filozof' olduğunu söylemişti... Merdan Yanardağ gözaltına alındı! Canlı yayında Öcalan'ın 'filozof' olduğunu söylemişti... Merdan Yanardağ gözaltına alındı!