Rafet El Roman'dan özel açıklamalar

Aşk şarkılarının usta ismi Rafet El Roman, Neohaber ekibine özel açıklamalarda bulundu.

Rafet El Roman'dan özel açıklamalar

Geçtiğimiz günlerde Deniz Seki ile birlikte Harbiye'de bulunan Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda konser veren Rafet El Roman, Neohaber muhabiri Engin Aktaş'a çok özel açıklamalar yaptı.

"GÖNÜL İLİŞKİLERİ İÇİN DE KULLANIYORUM"

Roman, 3 yıldır kalbinin boş olduğunu ve aşkın özlemini çektiğini belirtti. Sosyal medyayı aktif kullandığını ifade eden Roman, sosyal medyayı gönül ilişkileri için kullandığını da itiraf etti.

Ailesi ile birlikte Bodrum ve Çeşme'de tatil yapan ünlü sanatçı, tatiline konserine ara verdiğini belirterek tekrar tatil yapacağını söyledi. Sudan çok hoşlanmadığını, yalnızca serinlemek için denize girdiğini söyleyen Roman, evi havuzlu olmasına rağmen havuzu kullanmadığını ve çocukları için havuz yaptırdığını anlattı.

"REYNMEN 1 NUMARA"

Son dönemlerde eleştiri oklarının hedefinde olan Reynmen ile ilgili de konuşan Roman, Reynmen'in yeni çağa ayak uydurduğuna işaret ederek, kendisinin de bir dönem çok eleştirildiğini hatırlatarak Reynmen'in kıskanıldığını savundu. Reynmen'in sosyal medyayı iyi kullandığını ve kendisinen ait bir medyası olduğunu kaydeden Roman, "Reynmen, number 1" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER