Nagihan Karadere kendini kanıtladı

Survivor All-Star 2018'in en dikkat çeken isimlerinden Nagihan Karadere, yarışmadan sonra da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Nagihan Karadere kendini kanıtladı

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan'ı yorumculuğunu yapan geçen senenin Survivor yarışmacılarından Nagihan Karadere, yarışmadaki başarılı performansını sunuculukta da gösterdi. Daima fit vücuduyla fark edilen ve imajıyla öne çıkan Karadere aynı zamanda bir anne...

Profesyonel atlet kariyerine de sahip olan Nagihan Karadere, Survivor Ekstra'da yaptığı yorumlarla hem sosyal medya da, hemde televizyonda Türk halkı tarafından büyük ilgi görüyor.

Nagihan Karadere kimdir?

Nagihan Karadere, 1 Ocak 1984‘te Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde dünyaya geldi.

Çocuk yaşlardan itibaren profesyonel olarak atletizme ilgi duyuran Nagihan Karadere, 2003'te Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı.

2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı.

4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı.

Survivor 2016 programında Ünlüler için yarışan kişiler arasında yer aldı Kıbrıs'taki çeyrek finalde beşinci oldu. Eşi Uğur Gökçe ile 2016 yılında boşanan Nagihan Karadere, Ece Arven Gökçe adında bir kız çocuk annesidir.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER