Kerimcan Durmaz'a tutuklama talebi istendi

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'a hayasızca hareketleri dolayısıyla dava açan Adanalı Avukat Hakan Tamgüç, Durmaz'ın tutuklanmasını ve sosyal medya hesabının kapatılmasını talep etti.

Kerimcan Durmaz'a tutuklama talebi istendi

Özel Haber | magazinburada.net

Dün akşam saatlerinde uçakta çektiği mastürbasyon videosunu sosyal medya sayfasından "Bana bakın ama" notuyla paylaşarak skandala imza atan Kerimcan Durmaz'a tepkiler büyüyor. 

Kerimcan Durmaz'ın dün Instagram hesabından paylaştığı skandal video ile ilgili Avukat Hakan Tamgüç şikayette bulundu. 

"Herkesin, özellikle gençlerin rağbet gösterdiği Instagram gibi bir sosyal medya hesabını kullanarak gayri ahlaki tutum ve davranışlar sergileyen Kerimcan Durmaz, yüce Türk milletini aşağılayarak, minik yavrularımıza karşı cinsel istismar suçu ile birlikte 18 yaş üstü kişilere karşı cinsel taciz suçunu işlemiştir." diyen Avukat Hakan Tamgüç, Kerimcan Durmaz'ın tutuklanmasını ve Instagram hesabının yayın yasağı kapsamında erişime engellenmesini talep etti. 


KERİMCAN DURMAZ'DAN İLK AÇIKLAMA: YANLIŞLIKLA PAYLAŞILDI...

3.1 milyon takipçili Instagram hesabının hikaye kısmında paylaştığı video ile herkesi şok eden Durmaz gelen tepkiler üzerine bu video ile ilgili açıklama yaparak "Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli gibi bir videoyu avukatıma iletmek isterken şehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum. Bu video içeriğine benzer şekilde tarafıma sürekli olarak farklı hesaplardan uygunsuz pek çok video ve resim gönderilmektedir. Üzülerek bildiriyorum ki, yanlışıkla paylaşılan bu video beni derinden sarsmıştır. Beni de son derece rahatsız eden bu durumda mağdur olmam sebebiyle, mesaj olarak gelen bu videonun sosyal medyada paylaşılması ile ilgili gerekli hukuki ve cezai yollara başvurulacaktır" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER