5 yaşındaki Zeynep'in kahreden ölümü...15 gün sonra ölümüne neden olan sürücüye tahliye! 5 yaşındaki Zeynep'in kahreden ölümü...15 gün sonra ölümüne neden olan sürücüye tahliye!

13. Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Bağcılar’daydı. Gençler tarafından karşılanan İnce, esnafı ziyaret etti.
Vatandaşlar zaman zaman sohbet eden İnce, onlarla fotoğraf çektirdi.

Muharrem İnce CHPlilere seslendi
İnce, ziyaretin sonunda basın mensuplarına kendisi hakkında sosyal medyada çıkan haberlere ilişkin açıklama yaptı.

"FETÖ'NÜN HEDEFİNDE BEN VARIM"
Sert ifadeler kullanan İnce, CHP'ye oy veren vatandaşlara seslendi.
İnce, kendisine yönelik saldırıların FETÖ taktiği olduğunu söyledi.
İnce, "Şimdi FETÖ'nün hedefinde ben varım. FETÖ'cülerin uzmanlık alanı sahtekarlık, fakat buna inanan, bunu paylaşan CHP'li arkadaşlarıma sesleniyorum, bakın yanlış yapıyorsunuz. Bu sahte dekontları, sahte belgeleri, montaj videoları yayınlayan FETÖ, gün gelecek sizinle ilgili aynısını yapacak" dedi.

CHP'LİLERE SESLENDİ: YANLIŞ YAPIYORSUNUZ!

Kendisiyle ilgili her gün sahte dekontlar, montaj videolar ortaya çıktığını belirten İnce, şöyle devam etti:
“Bu açıklamamı son kez yapacağım. Bir daha yapmayacağım. Kendileri bilir. Sahte belgeler, sahte CD'ler, sahte evraklar FETÖ'nün uzmanlık alanıdır. FETÖ'cülerin uzmanlık alanı sahtekarlık, fakat buna inanan, bunu paylaşan CHP'li arkadaşlarıma sesleniyorum. Bakın yanlış yapıyorsunuz. Muharrem İnce pes etmez, Muharrem İnce diz çökmez, Muharrem İnce direnir, mücadele eder. Ama onlara şunu söyleyeyim. Bu sahte dekontları, sahte belgeleri, montaj videoları yayınlayan FETÖ gün gelecek sizinle ilgili aynısını yapacak. Yani geçmişte Türk ordusuna kumpas kurarken bugün Muharrem İnce'ye kumpas kuruyorlar. Unutmayın bu FETÖ dünyanın en tehlikeli örgütlerinden birisidir” diye konuştu.

Muharrem İnce CHPlilere seslendi Yanlış yapıyorsunuz1
"İSTANBUL ŞİŞLİ'DEN, BEŞİKTAŞ'TAN, KADIKÖY'DEN İBARET DEĞİL"

"Türkiye ya da İstanbul, Şişli'den, Beşiktaş'tan, Kadıköy'den, Bakırköy'den ibaret değildir" diyen İnce, "Bağcıları da var bunun, Esenler'i de var. Bugün Bağcılar sokaklarında müthiş bir ilgiyle karşılandık. Teşekkür ediyorum Bağcılarlı sakinlerimize" diye konuştu.
İnce daha sonra bir kafede vatandaşlar ve çocuklarla sohbet etti.

Kaynak: IHA

Editör: Cansu Kurnaz