RTÜK harekete geçti! 28 Mayıs akşamı yayın yapan 6 kanala inceleme RTÜK harekete geçti! 28 Mayıs akşamı yayın yapan 6 kanala inceleme

 Ünlü besteci ve sanatçı Kadir Tapucu, son albümü “Kılıçsız Merasim” ile müzik dünyasında yankı uyandırdıktan sonra, şimdi de sosyal sorumluluk projesiyle gündemde. Tapucu, mağdur kadınlar için kurulan “PEMBE KADER” derneğine destek veriyor.

Whatsapp Image 2024 05 20 At 16.34.00

PEMBE KADER, kadın girişimcilerin iş dünyasındaki statülerini yükseltmek ve kadınların sosyal sorumluluk bilincini artırmak gibi önemli hedeflerle yola çıktı. Dernek, ulusal ve uluslararası bir iletişim ağı oluşturarak, girişimci kadınlara destek olmayı planlıyor.

Yakın zamanda Türkiye genelinde bir konser maratonuna çıkacak olan Tapucu ve Görgün Kaynarkan, “PEMBE DÜŞLER SOKAĞI” şarkısının ardından bir dizi film üzerinde çalışacaklarını duyurdular. Film, toplumda kadınların güçlenmesine katkı sağlamayı ve onlara moral vermek amacını taşıyor.

Whatsapp Image 2024 05 20 At 16.33.58

Klip çekimlerinde, toplumda dışlanan ve acı çeken kadın karakterlerini canlandıran amatör oyuncular yer aldı. Hatem Tutkus’un aranjörlüğünü ve Murat Aygör’ün yönetmenliğini üstlendiği projede, Tapucu ve Azra Görgün Kaynarkan, “PEMBE DÜŞLER SOKAĞI” ile zor durumda olan kadı

Editör: Ilayda Dülger