Yaşar İpek konuştuğu için 3 gün hapis cezası aldı

Şarkıcı Yaşar İpek, boşanma aşamasında olduğu eşi Seren Serengil hakkında konuşması mahkeme tarafından yasaklanmış olmasına karşın konuştuğu için 3 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Yaşar İpek konuştuğu için 3 gün hapis cezası aldı

Magazin Burada/Haber Merkezi

Şarkıcı Yaşar İpek'e, kendisinden boşanmak isteyen 1 yıllık eşi şarkıcı Seren Serengil'e psikolojik şiddet uyguladığı gerekçesiyle hakkında 1 ay uzaklaştırma kararı verilirken konuşma yasağı getirilmişti.

Mahkemenin kararına rağmen basına konuşan Yaşar İpek'e 3 gün hapis cezası verildi. İpek’in, bu karara 21 gün içinde itiraz hakkı bulunuyor. 

Serengil, geçen hafta adliyeye giderek eşi hakkında zorlama hapsine karar verilmesini talep etmişti. Seren Serengil de daha önce Gülben Ergen’in aldırdığı konuşma yasağı kararına uymayarak 3 gün hapis yatmış, Yaşar İpek ile aşkları o dönemde başlamıştı. Gülben Ergen'in şikayeti üzerine hakkında verilen tedbir kararına uymadığı gerekçesi ile 3 günlük zorlama hapsine çarptırılan Seren Serengil de, cezaevine konulmuştu. Aynı süreçte Yaşar İpek’le aşkları başlayan Serengil, polis tarafından Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'ne götürülmüştü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER