Volkan Oran kimdir? Tarkan fanlarına tepkisi ne?

Genç müzisyen Volkan Oran yeni klibi sonrası gelen 'Tarkan taklidi' eleştirilerine cevap verdi.

Volkan Oran kimdir? Tarkan fanlarına tepkisi ne?

Genç müzisyen Volkan Oran yeni klibi sonrası gelen 'Tarkan taklidi' eleştirilerine cevap verdi.

"YARIŞIM KENDİMLE, HİÇ KİMSEYLE DEĞİL!"
Kendi bestesi 'Delinin Biriyim' şarkısıyla büyük çıkış yakalayan genç şarkıcı Volkan Oran, "Tarkan'ı taklit ediyorsun" diyen ünlü sanatçı Tarkan'ın fanlarına cevap verdi.


15 yıldır süren ve amatörlükten profesyonelliğe uzanan müzik hayatında çok sayıda beste ürettiğini vurgulayan genç müzik adamı 'Delinin Biriyim' şarkısının beğenilmesine sevindiğini belirterek şunları söyledi:
 'Delinin Biriyim'in klibi yayınlanınca, bazı Tarkan fanları tepki gösterdi. Tarkan'ı taklit ettiğimi iddia ediyor, kötü şeyler yazıyorlardı. Asla öyle bir niyetim olmadı, herkesin kaderi, herkesin yolu ayrıdır. Benim yarışım, en iyisini yapmak için kendimle..."

Volkan Oran kimdir?

Volkan Oran 02.10.1989 yılında İstanbul’un Bakırköy semtinde dünyaya geldi. Büyüdüğü semt olan Bahçeşehir onun için çok özel bir yere sahip.

Çünkü, Bahçeşehir belediyesinin ona verdiği destek ile İlk konserini Bahceşehir'de belediyenin düzenlediği festivalde vermiş oldu. Müziğe olan yatkınlığını babasının fark etmesiyle çok küçük yaşta müziğe başladı. 15 yıldır amatörlükten profesyonelliğe uzanan müzik hayatına kendine ait birçok besteyle taçlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2019, 21:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER