Seren Serengil: Kaybettiğim bebeğimin hiçbir karşılığı olamaz

Konuşma yasağını ihlal ettiği için aldığı üç günlük hapis cezası sona eren eşi Yaşar İpek ile ilgili daha fazla konuşmak istemediğini aktaran Seren Serengil, kaybettiği bebeğinin hiçbir karşılığı olmayacağını söyledi.

Seren Serengil: Kaybettiğim bebeğimin hiçbir karşılığı olamaz

Ünlü şarkıcı Seren Serengil, mücevherat markası Baran Diamond'un Vadi İstanbul'da hizmete giren şubesinin açışına katıldı. İnsanlarda önce kalbin ve niyetin pırlanta gibi olması gerektiğini belirten Serengil, hediyeleşmeyi sevdiğini söyledi.

"Hiçbiri bebeğimin karşılığı olamaz"

Boşanma aşamasında olduğu eşi Yaşar İpek'in üç günlük hapis cezasını tamamlamasıyla ilgili olarak yorum yapmak istemediğini kaydeden 48 yaşındaki şarkıcı, konuşamazsa bir daha hapse girmeyeceğini aktardı. Serengil, kaybettiği bebeğinin hiçbir karşılığının olmayacağını ifade etti.

"İnsan seçmeyi bilmiyorum"

İnsan seçememesinin en büyük zaafı olduğunu, herkese karşı sevgi göstermekten dolayı zaman zaman zarar gördüğünü belirten Serengil, insan ilişkilerinde artık daha dikkatli olacağını söyledi. Ünlü şarkıcı, "Yaşar İpek'ten boşandıktan sonra tekrar evlenmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Niye evlenmeyeyim?" diyerek yanıt verdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER