Seren Serengil boşanma iddialarını doğruladı

Seren Serengil Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda Yaşar İpek ile haklarında çıkan boşanma haberlerini doğruladı.

Seren Serengil boşanma iddialarını doğruladı

Bir buçuk yıl önce dünyaevine giren Seren Serengil ve Yaşar İpek,boşanıyor. Ünlü sunucu söz konusu haber Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile duyurdu. Karar vermenin çok zor olduğunu belirten Serengil, "Hiç konuşmadım hiç yazmadım kendi sesimi bile duymak istemedim bu süreçte birkaç dosta yaşadıklarımı anlatmanın dışında. Benim bugüne kadar eşimle kendimizle ilgili bir kavgam olmamıştır iki birbirini seven birbiriyle vakit geçirmekten hoşlanan birbirine yeten iki insandık."

"ANNEMİN ÖLÜSÜNÜ ÖPEYİM"

"Anne ve kız kardeşin benimle probleminin ve uğraşma nedeninin herkes yaşarla ilgili olduğunu düşünse de konu maalesef beni istememe durumu değildi çünkü ben yaşarla beraber olmadan bir yıl önceden gazete magazin denilen sosyal medya sayfasında bana ve aileme hakaret ediliyordu ve hergün yapılıyordu mahkemeye verdim emniyet mesnuplarıyla mekandan kardeşini aldırmalara kadar giden bir hikayemiz var " valla ben değilim annemin ölüsünü öpeyim" diye yemin edince şikayetimden vazgeçmiştim bana o sayfanın gülben ergenin fanlarının olduğunu söylemişti sonra bir öğrendim ki gülben ergenin yanında çalışmış ve 15 yıldan beri anne kız bu kişinin yanındaymış düşmanlık ordan bana!

"KOCAMIN HAKKINI YİYEMEM"

"Sonra yaşar bnm hayatıma girdi.ben hapise atıldım bu kadın yüzünden insan ne menfaati olursa olsun ne samimiyeti olursa olsun üveyde olsa ağbinin karısı olmuşum bu kadınla olan görüşmesini kesmesi gerekirdi yanak yanağa fotolar koyuyorlar altına da yaşarın annesi allah sizi şeytanlardan korusun yazıyor o şeytan da benim.. Bu süreç devam etti iki yıl fake hesaplardan hepinizin de farkında olduğunuz gibi aileme bana iftiralar hakaretler devam etti benim kocam hakkını yiyemem hep yanımda durdu o da ben söylediğim için değil kendi gördüğü için ne düğünüme ne nişanıma gelemediler uzun bir süre yaşar konuşmadı..ama sonra annesidir yine barıştı işte ondan sonra ne olduysa oldu daha önce de çocuk sürecimizde yine kavga edip annesi yüzünden gitmişti ve tedavi sürecimi yarıda bırakmıştım hatırlarsanız şimdi de çocuk sahibi olmaya çalışıorum yine aynı çabalar gösteriliyor .

"BUGÜN TEDBİR KARARI ALDIRDIM"

Ben bugün tedbir kararı aldırdım.çünkü yaşar ,yaşar değil saçımı okşamaya kıyamayan adam o değil çocuğumu sağlıkla dünyaya getirmeye çalışmak zorundayım kendisine bayram öncesi boşanma davası açtım bunu da ilk defa açıklıyorum hakkımızda hayırlısı olsun.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 17:23

Esra Aydoğdu


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER