Serdar Ortaç'tan ilk kez boşanma açıklaması

Harbiye Açıkhava Sahnesi, bu akşam Serdar Ortaç sevenleriyle doldu, taştı. Konser öncesi soruları yanıtlayan Ortaç, boşanmasıyla ilgili iddialara açıklık getirdi.

Serdar Ortaç'tan ilk kez boşanma açıklaması

Turkish Airlines sponsorluğu ve Poll Pruduction organizasyonunda gerçekleşen Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava konserleri serisinin bu akşamki yıldızı Serdar Ortaç oldu. Ortaç konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

Açıkhava Tiyatrosu'nda çok güzel konserler verdiğini hatırlatan Ortaç, güzel bir konser olacağını ve heyecanlı olduğunu dile getirdi. Sağlığının iyi olduğunu belirten Ortaç, "Yıkılmadım, ayaktayım" şeklinde bir kuple şarkı söyledi.

"CHLOE ÇOK İYİ BİR KIZ"

Çok iyi bir kız olduğunu söylediği Chloe'den "eski hanım" şeklinde bahseden Ortaç, ülkesine dönen Chloe'ye ister İrlanda'da olsun ister Türkiye'de olsun maddi manevi destek vermeye devam edeceğini aktardı. Chloe evden ayrılırken vedalaşmadığı iddialarının yalan olduğunu söyleyen Ortaç, Chloe'nin bavullarını birlikte hazırladıklarını fakat Didim konseri sebebiyle evde olmadığı, bu nedenle vedalaşamadıklarını anlattı.

"HEPSİ YANLIŞ YAZILDI"

Ortaç, Chloe ile aralarında dargınlık, düşmanlık olmadığını, görüşmeye devam edeceklerini belirtirken "Biz herşeyden önce arkadaşız." dedi. Son günlerde gündeme gelen "1 yıl daha evli kalmak için para teklifi" şeklindeki haberleri de net bir şekilde yalanlayan Ortaç, boşanma konusunu çok düşündüklerini ve boşanmaya karar verdiklerini belirtti.

"ALNIMIZDA YOKMUŞ"

Anlaşmalı boşanmalarına rağmen üzüldüklerini kaydeden Ortaç, "Alnımıza birlikte olmamızı yazmamış." ifadelerini kullandı. Chloe ile ilişkilerini devam ettirmeleri durumunda Chloe'nin de çocuk yapabileceğini söyleyen Ortaç, kendisinin çocuk isteğinin devam ettiğini dile getirdi.

Ünlü şarkıcı 1994'ten bugüne kendi imzasını taşıyan birçok şarkısıyla Açıkhava'yı dolduran hayranlarını mest etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2019, 00:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER