Selena Gomez'in dekolteli elbisesi hayranlarını ikiye böldü

ABD müzik sektöründe Grammy Ödülleri'nden sonraki en prestijli ödüllerden biri olan Amerikan Müzik Ödülleri 2019 gecesinin kırmızı halısında boy gösteren Selena Gomez, dekolteli kıyafetiyle bazı hayranları tarafından çok beğenilirken, bazı hayranları eleştiri yağmuruna tuttu.

Selena Gomez'in dekolteli elbisesi hayranlarını ikiye böldü

American Music Awards (Amerikan Müzik Ödülleri) Los Angeles'ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Taylor Swift'in Yılın Sanatçısı ödülünü kazandığı geceden, ödülle dönenler arasında Senorita adlı şarkının klibiyle büyük sükse yapan, ardından aşk yaşamaya başlayan Camila Cabello ve Shawn Mendes ile Selena Gomez de vardı.

Hayranları kararsız kaldı

Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden ve kariyerine ara veren Gomez, iki yıl sonra sahneye dönüşünü de müjdeledi. Versace markasına ait fıstık yeşili mini bir elbise giyen Gomez elbisesiyle hayranlarını ikiye böldü.

Göğüs dekoltesi fazla bulundu

Gomez'in tercih ettiği elbisede bazı hayranları tüm gözlerin bel ve göbek kısmına gittiğini düşünürken bazıları ise göğüslerinin fazla ön planda olmasını beğenmedi.

İşte o gündem olan o kıyafet:

Sevilen şarkılarını seslendirdi

Gomez gecenin açılış şovunu yaptı. Microsoft Theater'daki törende Gomez, iki yeni single'ı Lose You To Love Me ve Look At Her Now'ın yanı sıra sevilen şarkılarını seslendirdi.

Selena Gomez - Look At Her Now

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 03:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER