Reynmen'in darp ettiği muhabir çirkin saldırıyı anlattı

Magazin muhabiri Akif Yaman, sosyal medya magazincisi Reynmen'in kendisi darp etmesinin ardından karakola giderek şikayetçi oldu. Yaşadığı çirkin saldırıyı ve sonrasını kamuoyuya paylaşan basın emekçisi Yaman, Reynmen'in yaşadığı popülariteyi kaldıramadığını düşündüğünü söyledi.

Reynmen'in darp ettiği muhabir çirkin saldırıyı anlattı

Sosyal medya magazincisi Reynmen'in basın emekçisine fiziksel şiddet uygulamasının yankıları sürüyor...

Karakola gidip şikayetçi oldu

Sosyal medyadaki paylaşımlarında ünlülerin görüntülerini paylaşıp kazanç sağlayan, yayınlarında küfürlü konuşup sigara içerek gençlere kötü örnek olan Reynmen'in skandalları bitmiyor. Gerçek adı Yusuf Aktaş olan sosyal medya magazincisi, geçtiğimiz gün kendisiyle röportaj yapmak istediğini dile getiren bir magazin muhabirini, hiçbir şey söylemeden darp etmişti.

Sansasyonel isim Reynmen'in tokat attığı Show TV magazin muhabiri Akif Yaman, olay anını ve sonrasını şöyle anlattı:

"Röportaj yapmak istedim"

Akşam saatlerinde Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş'ın bir AVM'ye gittiğini öğrendim. AVM'de kamerayla kayıt yapmak yasak olduğu için cep telefonu kamerasıyla, kameraman arkadaşımla Reynmen'in çıkışını bekledim.

"Telefonu zorla alıp görüntüleri sildi"

Reynmen'e "Nasılsınız?" diye sordum. "İndirin onları kardeşim!" diye cevap verdi. Ben de, "Kötü bir şey yapmıyoruz, röportaj yapmak istiyoruz" dedim. Telefonu indirmemizi ısrarla söylemeye devam etti. Ben de kameraman arkadaşıma telefonu indirmesini söylemeye kalmadan Reynmen, arkadaşlarımızın telefonu aldı, görüntüleri silmek istedi.

"Bizi tehdit etti"

Bu esnada bize tehditler savurdu, küfürler etti. Telefonu, arkadaşımızın elinden zorla aldı, resmen gasp etti. "Ben size göstereceğim!" diyerek görüntüleri telefondan sildi. "Sizinle uğraşacağım, siz kim oluyorsunuz?!" diye aşağılayarak yürümeye başladı.

"Tartışırken bana tokat attı"

Bu sırada başka bir arkadaşımla tartışma yaşarken bana dönüp, "Hepsi senin başının altından çıktı!" deyip tokat attı. Ben herhangi bir tepki vermeden oradan uzaklaştım. 2-3 dakika sonra yanıma geldi, "Hakkını helal et ama seninle işim bitmedi" dedi.

Yine hâlâ tehdit etmeye devam etti. Ben de bunun üzerine polisi arayarak durumu bildirdim. İstinye karakoluna götürüldük. Orada Reynmen'den şikayetçi oldum.

"Sakin olmasını söyledim, o ise tehdit etti"

Kameraların kapalı olduğu sıralarda küfürler ederek, "Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz? Sizinle uğraşacağım!" gibi sözler söylemeye devam etti. Ben ısrarla sakin olmasını söyledim, "Sakince konuşalım" dedim. O ise sürekli aşağılayıcı konuşmaya ve tehdit etmeye devam etti.

Ben, Reynmen'in yaşadığı popülariteyi kaldıramadığını düşünüyorum. 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 01:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER