Ozan Güven ve Yüsra Geyik aşk yaşıyor

Ozan Güven, kendisi gibi oyuncu olan Yüsra Geyik'le aşk yaşıyor. Arka Sokaklar oyuncusu Yüsra Geyik'le Ozan Güven arasında 15 yaş var.

Ozan Güven ve Yüsra Geyik aşk yaşıyor

Ozan Güven, Yüsra Geyik ile Kadıköy'de el ele görüntülendi. Ünlü oyuncuların bir süredir aşk yaşadığı iddia edildi. Çiftin arasındaki yaş farkı magazin gündemine bomba gibi düştü. İkilinin ilişkisini öğrenenler Yüsra Geyik kimdir? sorusuna cevap aradı.

Ozan Güven ve Yüsra Geyik arasında kaç yaş var?

Söylemezsem Olmaz adlı programda, Arka Sokaklar'daki Zeliş rolüyle tanınan Yüsra Geyik ve Ozan Güven'in aşkı ele alındı. Aradaki 15 yaş farkı, oyuncuların hayranları arasında tartışmalara neden oldu. Ozan Güven 44, Yüsra Geyik ise 29 yaşında. 

Yüsra Geyik kimdir?

1990 doğumlu olan Yüsra Geyik, Samsun'da dünyaya geldi. İlkokuldayken İstanbul'a taşınan Geyik, burada tiyatroya merak sardı. 14 yaşındayken oyunculuk ajansına kaydolan Yüsra Geyik, Hayat Bilgisi ve Yabancı Damat dizilerinde küçük roller aldı. Yumurcak TV'de sunuculuk yaptı. Asıl şöhreti Arka Sokaklar adlı dizide hayat verdiği Zeliş karakteri ile yakaladı. 16 yaşındayken rol almaya başladığı dizide 12 yıldır Zeliş'i canlandırıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER