Norm Ender'in "fidanchallenge"ına destek büyük

Orman yangınlarıyla ilgili duyarlılık gösteren Norm Ender, sosyal medyada "fidanchallenge" akımı başlattı.

Norm Ender'in "fidanchallenge"ına destek büyük

Norm Ender Instagram'dan yeni bir akım başlattı. Ünlü rapçi Norm Ender, sosyal medyadan bir meydan okuma başlatarak orman yangınlarıyla kaybedilen ağaçları kurtarmayı amaçladı. Ünlülere meydan okuyan Norm Ender, bu çalışmayla TEMA Vakfına yüksek miktarda fidan bağışlanmasını amaçlıyor.

500 ADET FİDAN BAĞIŞLAYAN NORM ENDER REYNMEN'E MEYDAN OKUDU

Hesabından bir video yayınlayan Norm Ender, yakın zamanda pek çok farklı yerde yaşanan orman yangınlarından ve doğaya verilen zarardan büyük üzüntü duyduğundan bahsetti. Bu sebeple böyle bir meydan okumayla ağaçları kurtarmaya çalıştığını belirtti. Videonun altına yazdığı "Doğa bize muhtaç değil, biz ona muhtacız" sözleriyle olayı özetledi. 500 adet fidan bağışladığını belirten Norm Ender, ilk olarak kendisi gibi rapçi olan ve gündemi meşgul eden Reynmen'e meydan okudu. 

VATANDAŞLAR DA MEYDAN OKUMAYA DESTEK VERDİ

Reynmen'den de cevap gecikmedi. Meydan okumayı devam ettiren Reynmen de Hadise'ye meydan okudu. Ünlü şarkıcı ise Reynmen'in meydan okumasına karşılık vererek 1000 fidan bağışladı. Hadise de Özge Özpirinççi'ye meydan okudu. Ünlülerin ağaçlar için gerçekleştirdiği bu projeye halktan ve kurumlardan da destek geldi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER