Murat Yıldırım'dan talihsiz olay sonrası ilk açıklama

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, eşinin 3 aylık bebeğini kaybetmesiyle ilgili olarak ilk kez konuştu. 40 yaşındaki oyuncu, bu süreçte eşi İman Elbani'nin çok güçlü durduğunu ve talihsiz olayı geride bıraktıklarını söyledi.

Murat Yıldırım'dan talihsiz olay sonrası ilk açıklama

Show TV'de ekrana gelecek yeni dizi Ramo adlı bir kabadayıyı canlandıracak oyuncu Murat Yıldırım, çekimleri Adana'da gerçekleştirilecek dizinin içine çok sindiğini söyledi.

"Asıl mesleğim oyunculuk"

3 yıl sonra yeniden dizi setlerine dönmekten dolayı çok heyecanlı ve mutlu olduğunu ifade eden ünlü oyuncu, Ramo dizisi için Kim Milyoner İster yarışmasını bırakmasının zor olduğunu fakat asıl mesleğinin oyunculuk olduğunu söyledi.

"Hayat devam ediyor..."

Dizi çekimlerinin henüz başlamadığını, bu zaman zarfında eşi İman Elbani ile birlikte vakit geçirdiğini söyleyen Murat Yıldırım, 3 aylıkken bebeklerini kaybetmelerinden dolayı üzgün olduklarını fakat eşinin çok güçlü olduğunu ve talihsiz olayı geride bıraktıklarını söyledi.

Morallerinin gayet iyi olduklarını kaydeden 40 yaşındaki oyuncu, hayatın devam ettiğini söyledi.

Talihsiz olayı doğrulamıştı

Talihsiz olay öncesi İman Elbani'nin 3 aylık hamileyken düşük yaptığı iddialarını doğrulayan Murat Yıldırım, "Maalesef düşük oldu ama benim için en önemli şey eşimin üzülmemesi" demişti. 

Tecrübeli oyuncu, "Baba olmak için yeniden çaba gösterecek misiniz?" sorusuna da "Tabii ki, her zaman" cevabını vermişti.

İlk defa kabadayıyı oynayacak

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım uzun bir aradan sonra Show TV'de ekrana gelecek Ramo dizisi ile ekranlara dönüyor. En son 2016 yılında Meryem Uzerli ile birlikte oynadığı Gecenin Kraliçesi dizisi ile ekranlarda olan başarılı oyuncu Murat Yıldırım, son dönemlerde ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programının sunuculuğunu yapıyordu.

Ramo ne zaman başlıyor?

Oyuncu kadrosu yeni yeni şekillenmeye başlayan Ramo'nun çekimlerine bu ay içinde başlaması beklenirken, Ramo'nun başlama tarihi olarak 2019'un ekim ya da kasım aylarının olması bekleniyor. Murat Yıldırım'ın yeni dizisi Ramo'nun başlama tarihi henüz net olarak açıklanmadı.

Ramo'nun konusu nedir?

Televizyonda yaz sezonunun yavaş yavaş sona ererken, sezonun yeni dizilerinin haberleri de birer birer gelmeye başladı. Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği Show TV'nin yeni dizisi Ramo da bunlardan birisi. Henüz konusu netleşmeyen Ramo dizisinin bir Adana dizisi olacağı ve Adanalı Ramazan'ın (Ramo) hikayesini anlatacağı tahmin ediliyor.

Ramo'nun konusu ile ilgili çıkan haberlerde konusunun Blu TV'de yayınlanan ve çok sevilen Sıfır Bir Adana dizisine benzer bir hikaye olacağı yönünde.

Ramo oyuncu kadrosuna kimler var?

Çekimleri henüz başlamayan Ramo dizisinin açıklanan oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım, Görkem Sevindik, Ayça Ayşin Turan, Cemre Baysel yer alıyor. Dizinin senaristliğini ise Yılmaz Şahin yaparken, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan üstleniyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 21:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER